Оформити замовлення
Є питання?

Перевірка квартир, будинків

Ваше особисте життя має залишатися особистим

Зробити прорахунок
Дізнатися більше про послугу
Вартість робіт
1 квадратний метр
180 грн

Для розрахунку береться
площа підлоги

Час виконання

Час виконання робіт залежить від характеру оздоблення приміщень, кількості наявних електронних приладів  та інженерних комунікацій, і в середньому становить 3 години для приміщення площею 100 кв.м.

Опис послуги
 1. Моніторинг радіоефіру;
 2. Спектральний аналіз отриманих сигналів;
 3. Візуальний огляд за допомогою інфрачервоної камери;
 4. Візуальний огляд за допомогою детектору прихованих камер відеоспостереження;
 5. Візуальний огляд за допомогою набору дзеркал з освітленням;
 6. Перевірка кабельних мереж;
 7. Сканування приміщень методом нелінійної локації;
 8. Вимірювання рівня електромагнітного поля в близькій зоні.
Безкоштовно

Замір радіаційного фону

Правила перевірки

Пошук та виявлення закладних пристроїв – це технологічний процес, час проведення та кінцеві результати якого залежать від дотримання наступних умов та правил.
1) Приміщення, в яких проводиться перевірка, повинні бути звільнені від електронних предметів, що не використовуються (несправні телефони, принтери, стара офісна техніка та ін.).
2) Під час перевірки у приміщенні не повинні знаходитись особисті електронні пристрої замовника, такі як мобільні телефони, модеми та ін., а також зброя, патрони, вибухові, горючі та наркотичні речовини.
3) Замовник або його довірена особа повинні володіти інформацією про додаткові охоронні та інформаційні пристрої встановлені в приміщеннях, таких як сигналізації, системи обмеження доступу, точки доступу в інтернет, відеореєстратори та ін.
4) Замовник або його довірена особа повинні забезпечити відсутність сторонніх осіб в перевірюваних приміщеннях на час проведення пошукових робіт.
5) Замовник або його довірена особа мають виконувати вказівки фахівця з режиму радіомовчання та тиші поруч із приміщенням, що перевіряється.
6) Забороняється відволікати спеціаліста від проведення пошуку питаннями та уточненнями. Бажано задати всі питання до або після проведення перевірки. Усі необхідні консультації будуть надані спеціалістом після перевірки.

Наші роботи
Калькулятор вартості робіт
Додати об’єкт
Усі розрахунки проводяться виключно у національній валюті України (гривні).
Загальна вартість
0 грн
Квартира / Будинок
Вартість перевірки:
0 грн
Офіс
Вартість перевірки:
0 грн
Автомобіль
Вартість перевірки:
0 грн
Яхта, Літак
Вартість перевірки:
0 грн
Калькулятор носить лише інформаційний характер для точного прорахунку зв'яжіться з менеджером

Перевірити квартиру на наявність прослуховування: коли варто замислитися?

Слід виділити декілька ситуацій, що вимагають перевірити квартиру жучки :

Псевдопограбування

Імітація пограбування (прочинені двері, забуті в замку відмичка, сумка із зібраними речами біля дверей, сработка сигналізації) здійснюється злочинцями для пошуку тайників з цінностями в умовах обмеженого часу. Власник квартири, зіткнувшись з проблемою, не підозрюючи, що злодії встановили приховану відеокамеру, автоматично кинеться перевіряти найцінніше в квартирі, давши можливість грабіжникам в режимі реального часу побачити, де і що сховане. Ця ж відеокамера може дозволити побачити кодову комбінацію від сейфа або ж місце, де сховані ключі від нього. Не виключена і вірогідність з’ясування коду зняття сигналізації з охорони, кодових фраз і часу реагування групи охорони на неправдивий виклик. Отримана інформація дозволить в слушний для злочинців час за лічені хвилини вкрасти цінності без ризику викриття. Перевірка будинку на жучки – дозволить Вам узабезпечити себе і свої матеріальні цінності.

Обшук

Перевірити будинок на прослуховування після обшуку дуже важливо, оскільки цей популярний «квест» проводить незліченну кількість правоохоронних структур. Як правило, кількість присутніх учасників обшуку в рази більше числа обшукуваних осіб, що дозволяє в умовах душевного хвилювання останніх відвернути увагу на якийсь час, необхідне для впровадження закладок. Установка прослуховування або відеокамер в ході обшуку дозволяє отримати ексклюзивну інформацію, яка може зашкодити обшукуваній особі. Наприклад, вона може торкатися кола людей, до яких звертаються за допомогою, обговоренню процесуальних дій і вибудовуванню стратегії захисту з адвокатом. У такому разі, перевірити будинок жучки просто необхідно, адже уся ця інформація може бути використана проти Вас.

Знімне житло

Здійснювати пошук прослуховування в квартирі, особливо знімній, здається клієнтам не сильно необхідним, проте, хоч це і досить специфічне, але, на жаль, дуже поширене явище.

Камери, як правило, встановлюються власниками житла для контролю за постояльцями з наступними цілями:

 • Контроль цілісності меблів, техніки і предметів інтер’єру від поломки, крадіжки  неблагонадійними орендарями;
 • Подальший шантаж людей, які знімають квартири почасово для інтимних зустрічей, або продаж цієї інформації третім особам.

Ціна помилки в цих ситуаціях може починатися від зіпсованої репутації до зруйнованої сім’ї і великих кримінальних термінів. Що непорівнянно менше ніж перевірка квартири на прослуховування (її вартість).

Перевірка на прослуховування будинку : які види пристроїв встановлюють для знімання інформації?

Пристрої, які можуть бути встановлені третіми особами :

 • Диктофони;
 • Радіомікрофони;
 • Радіомікрофони з накопиченням;
 • Мережеві мікрофони;
 • Відеореєстратори;
 • Відеореєстратори з мережевою віддачею накопиченого матеріалу;
 • Мережеві відеокамери, працюючі онлайн.

Чи можна самому знайти жучок в квартирі?

Дешеві засоби прослуховування, куплені «з-під поли raquo; на радіоринку або іншим способом, можна виявити за допомогою недорогих портативних детекторів. Прилад уловлює сигнали і шуми, які випромінює передавальний модуль жучка і безперечно підтверджує його наявність. Але що робити, якщо встановлені професійні системи прослуховування? Вони можуть знаходитися в режимі «мовчання», накопичувати інформацію, передавати її стислим пакетом в певний час або за запитом ззовні. Подібні прилади портативними детекторами визначити неможливо.

Єдиним способом професійно перевірити квартиру на прослуховування -является використання багатофункціональних пошукових комплексів. Сукупність пошукових методик дозволяє здійснювати пошук жучків в квартирі або будинку в усіх діапазонах частот, визначати пристрої, що знаходяться в режимі «мовчання», і багато що інше.

Важливим елементом також є певний алгоритм пошуку, завдяки якому можливо виявити жучки в квартирі і локалізувати їх на тлі працюючої побутової техніки.

В той же час, використання спеціалізованих пошукових комплексів можуть собі дозволити тільки профільні компанії, в силу їх дорожнечі, а також унікальності підготовки фахівців, які з ними працюють.

Таким чином, для проведення перевірки будинку на жучки можна звернутися в компанію, що займається комплексними спеціальними перевірками машин, офісів, квартир і будинків. Обов’язковою умовою для якісної і результативної перевірки є наявність ліцензії, виданої державним регулятором на цей вид діяльності. Ліцензія видається тільки компаніям, у яких є необхідне пошукове устаткування і кваліфіковані фахівці. Для таких компаній репутація і професіоналізм – основа їх діяльності. Інакше, є вірогідність зустрічі з шахраями, які проведуть пошукові роботи з сумнівним устаткуванням і таким же результатом.