Оформити замовлення
Є питання?

Аналізатор спектру OSCOR Green

07.05.2021
Пошукове обладнання

Кожна компанія прагне до самовдосконалення і розвитку. І ми не виняток.

Ви часто задаєте нам запитання про гарантії результату перевірки. Однією з її ключових складових є набір обладнання, який в комплексі дозволяє визначити наявність закладних пристроїв в приміщенні або транспортному засобі.

Ми дуже цінуємо довіру наших клієнтів, тому не стоїмо на місці і прагнемо поповнювати наш арсенал техніки новинками.

Отже, знайомтеся – OSCOR GREEN!

Характеристики аналізатора спектра OSCOR GREEN

  • Розширений діапазон сканування / збільшення швидкості роботи. OSCOR сканує діапазон в 24 ГГц за 1 секунду з кроком 12,2 кГц. Висока швидкість сканування, вбудовані антени, програмне забезпечення, швидка підготовка до роботи, дозволяють значно економити час при проведенні пошукових робіт.
  • Автоматичний вибір мультіантенной системи.Використання вбудованого автоматичного перемикача антеною системи дозволяє отримувати зображення діапазону в реальному часі від 100 кГц до 24 ГГц без “стиків” і “мертвих зон”.
  • Вбудований передпідсилювач 10 дБ, який підвищує чутливість приймача.
  • Компактність. Легка вага (4,4 кг), невеликі габарити, дозволяють використовувати OSCOR Green мобільно, для збору даних і аналізу сигналів на місцевості. Вбудовані антени і програмне забезпечення дозволяють легко розгортати прилад для захоплення і порівняння спектра сигналів в різних місцях.
  • Запатентований трасувальний аналіз для швидкого виявлення сигналів. Розроблена компанією REI функція трасування аналізу додає можливість повного аналізу спектру та сигналів на екрані приладу без необхідності використання додаткового комп’ютера.Не забувайте, що інформаційна безпека – одна з основних складових безпеки Вашого особистого і бізнес-простанства. Довірте її професіоналам!
Анализатор спектра OSCOR-2 Анализатор спектра OSCOR-3

 

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”