Оформити замовлення
Є питання?

FAQ

Чи є у Вас дозвіл на цей вид діяльності?

Діяльність з пошуку прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер і GPS трекерів в приміщеннях і автомобілях вимагає наявність ліцензії в Україні. Наша компанія отримала необхідну ліцензію у відповідності до Наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 27.07.2018р. № 452.

Компанія «АЙ ЕЙ СІ» (ТОВ «ІАЦ«Життєвий Простір») під номером 135 в списку суб’єктів господарювання, які мають право здійснювати діяльність з виявлення закладних пристроїв.

Яким чином Ви можете гарантувати результат перевірки?

Рівень кваліфікації фахівців нашої компанії, а також наявність сучасного комплексу обладнання для пошуку прослушки, прихованих відеокамер і GPS трекерів від провідних світових виробників дозволяє виявити практично всі типи встановлених пристроїв стеження і зняття інформації.

На які саме види пристроїв Ви перевіряєте приміщення і автомобілі?

Фахівці нашої компанії перевіряють на наявність прослушки приміщення і автомобілі (визначають будь-які засоби аудіо та відеоконтролю, які передають інформацію по радіоканалу, проводам, а також здійснюють реєстрацію інформації на місці). Крім перерахованих вище засобів, в автомобілі також перевіряється наявність GPS трекерів.

Чи встановлюєте Ви прослушку або приховані відеокамери?

Ні, не встановлюємо. Встановлення засобів контролю і зняття інформації є незаконним для приватних компаній. Прослуховуючі пристрої можуть встановлювати лише уповноважені державні органи за наявності передбачених законодавством України санкцій.

Як підготуватися до перевірки приміщення?

Якщо Ви вирішили перевірити офіс, кабінет, квартиру або будинок на жучки, перед приходом фахівців бажано відключити всі радіовипромінювальні прилади (Wi-Fi роутер, модеми 3G, 4G, принтери з Wi-Fi, ноутбуки, комп’ютери, мобільні телефони).

Чи обов'язково приїжджати до Вас в офіс, щоб перевірити машину?

Так, обов’язково.

Чи відрізняється вартість перевірки машин відповідно до їх розміру і класу?

Вартість перевірки на жучки автомобілів категорій седан, кросовер, мінівен однакова.

Чи потрібно записуватися заздалегідь на перевірку машини?

З огляду на те, що наші фахівці проводять багато видів робіт поза офісом, ми рекомендуємо заздалегідь домовитись про Ваш візит для виявлення GPS трекерів, прихованих мікрофонів і відеокамер в автомобілі.

Чи виїжджаєте Ви за межі Києва?

Наша компанія надає послуги з пошуку та виявлення прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер і GPS трекерів по всій території України

Скільки буде коштувати проведення перевірки об'єкта в іншому місті?

Наша цінова політика однакова по всій території України. Тарифікація послуги проводиться відповідно до прайсу, розміщеного на сайті. Окремо враховуються транспортні витрати з розрахунку 10 грн. за один км шляху.

Показати ще