Информационно-аналитический центр

LifeSpace

Информационно-аналитический центр

LifeSpace

ПОШУК ПРОСЛУХОВУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ,
ТРЕКЕРІВ, ПРИХОВАНИХ ВІДЕОКАМЕР

ПРО КОМПАНІЮ

Інформаційно-аналітичний центр «Життєвий простір» надає послуги в сфері виявлення прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер, а також засобів контролю місця розташування об’єкта.
Нашими клієнтами є державні установи та підприємства, приватні компанії, фізичні особи.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

 • Використовуємо пошукові комплекси останнього покоління;
 • Наші співробітники – фахівці з багаторічним досвідом роботи в спеціальних службах;
 • Надаємо послуги в будь-який зручний для клієнта час;
 • Виїжджаємо в усі регіони України.

* Компанія діє на підставі Наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України про видачу ліцензії від 27.07.2018 №452

ПОСЛУГИ І ЦІНИ

Перевірка на прослуховування, приховані відеокамери, трекери

ВАРТІСТЬ:

від 4 до 6 $

за кв.м підлоги

від 0 до 100 кв.м. – 6 $
від 101 до 300 кв.м. – 5 $
від 301 і більше кв.м. – 4 $

ВАРТІСТЬ:

від 1 до 3 $

за кв.м підлоги

від 0 до 1000 кв.м. – 3 $
від 1001 до 2000 кв.м. – 2 $
від 2001 і більше кв.м. – 1 $

ВАРТІСТЬ:

200 $

за одиницю

Вартість однакова для всіх автомобілів незалежно від їх розміру / марки / класу.

ВАРТІСТЬ:

500 $

за одиницю

Ви можете замовити послугу, зателефонувавши нам по телефону: (050) 050 40 10, або заповнивши форму зворотного зв’язку нижче. Фахівець компанії зв’яжеться з Вами для уточнення деталей.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

ВІДПОВІДАЄМО НА ВАШІ ПИТАННЯ

Наша компанія не має дозволу на виготовлення і продаж спеціальних технічних засобів негласного знімання інформації. Відповідно ми не займаємося реалізацією таких пристроїв.

Ми не встановлюємо технічні засоби для "прослушки" або приховані відеокамери, оскільки нормами чинного законодавства України подібна діяльність для приватних компаній є незаконною.

Необов'язково, наш фахівець виїжджає практично по будь-якою адресою, разом з цим, бажано наявність закритої території, без сторонніх поблизу.

Вартість перевірки машин для категорій: седан, кросовер, міні бус - однакова.

З огляду на те що наші фахівці також здійснюють перевірки приміщень і дуже часто знаходяться на виїзді поза офісом, ми настійно рекомендуємо заздалегідь попереджати про свій приїзд для виявлення закладних пристроїв в автомобілі.

Наша компанія надає послуги по всій території України.

Цінова політика компанії "Життєвий простір" однакова на всій території України. Тарифікація послуги проводиться відповідно до прайсу, розміщеному на сайті. Транспортні витрати враховуються окремо з розрахунку 4 грн. за один км. шляху. При цьому, якщо площа приміщень, що перевіряються понад 150 м.кв., витрати на переїзд Замовником не оплачуються.

Компанія "Життєвий простір" спеціалізується виключно на виявленні закладних пристроїв в приміщеннях і транспортних засобах.

Рівень кваліфікації фахівців нашої компанії, а також наявність сучасного комплексу пошукових засобів від провідних світових виробників дозволяють виявляти практично всі типи встановлених пристроїв стеження і знімання інформації.

Консультація з технічного захисту інформації стосується виявлених в ході перевірки природних і штучних каналів витоку в обстежених приміщеннях, а також практичних порад щодо застосування тих чи інших засобів захисту.

Контрольна перевірка - перевірка службових або житлових приміщень перед початком їх експлуатації, після ремонту, проведеного сторонніми особами. Як правило, такі приміщення ще не обладнані офісною технікою, меблями, іншими предметами інтер'єру. У зв'язку з цим пошукові заходи проводяться швидше і з меншими затратами праці, відповідно їх вартість дешевше.

Абонентське обслуговування передбачає наявність двостороннього пролонгованого договору з певною кількістю періодичних перевірок одних і тих же приміщень та (або) автотранспортних засобів.

У рамках програми абонентського обслуговування, а також при повторних перевірках одних і тих же об'єктів, може надаватися знижка в розмірі від 20 до 50 відсотків від прайса послуг.

Зв'язатися з нами

  Наша адреса

  03113, Україна, м.Київ, вул.Дружківська, 10,
  офіс 407

  Банківські реквізити

  ТОВ «ІАЦ «Життєвий простір»
  код ЄДРПОУ 41810727
  р/р UA 21 300528 00000 26003455048661 в АТ «ОТП БАНК», Київ

  МФО 300528
  Платник єдиного податку 3-ї групи

  Контакти

  iac.com.ua

  (050) 050 40 10

  info@iac.com.ua

  Партнерство

  Наша компанія готова співпрацювати з різними структурами та установами у сфері безпеки

  ПУБЛІКАЦІЇ

  НОВИНИ

  © 2019 iac.com.ua Життєвий простір – перевірка на прослуховування, пошук жучків