Оформити замовлення
Є питання?
Перевірка на прослуховуючі пристрої, GPS трекери, приховані відеокамери
Відкритість. Експертність. Надійність.
Про компанію
Our Service
Переваги
Використовуємо пошукові прилади останнього покоління
Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в спеціальних службах
Наші клієнти – державні установи та підприємства, бізнес, приватні особи
Працюємо на підставі ліцензії
Надаємо послуги в будь-який зручний клієнтові час
Виїжджаємо в усі регіони України
news
Останні новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Перевірка приміщень на прослуховування, пошук жучків і закладних пристроїв – послуга, яка набирає популярність

Перевірка приміщень на прослуховування – основний вид діяльності компанії “АЙ ЕЙ СИ” (ТОВ “ІАЦ “Життєвий Простір”). Ми, будучи вузькоспеціалізованим комерційним підприємством у сфері інформаційної безпеки, надаємо своїм клієнтам послугу пошук закладних пристроїв і жучків. До таких пристроїв відносяться різноманітні радіоелектронні прилади, які, по своїх функціональних можливостях, здатні здійснювати прихований аудіо, відео контроль об’єкту спостереження або відстежувати його місце розташування.

Необхідно уточнити, що в Україні комерційна діяльність пошук жучків і прихованих камер підлягає обов’язковому ліцензуванню (п. 8 ч. 1 ст. 7 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” від 02.03.2015г. № 222 – VIII).

Згідно Наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України від 27.07.2018г. № 452 компанія “АЙ ЕЙ СИ” (ТОВ “ІАЦ “Життєвий Простір”) отримала ліцензію на пошук прослуховуючих пристроїв, і кладних пристроїв і знаходиться під номером 136 в списку суб’єктів господарювання, які мають право здійснювати пошук жучків прослуховування.

Простіше кажучи перевірка наявності прослуховування – це послуга, що надається на підставі отриманого дозволу, суть якої полягає в проведенні підготовленими фахівцями заходів з пошуку і виявлення жучків, прихованих мікрофонів і інших пристроїв в приміщеннях і транспортних засобах за допомогою спеціальних приладів і комплексів.

З моменту створення компанії “АЙ ЕЙ СИ” ми прагнемо до відкритості в інформуванні широкої аудиторії про загрози прослуховування і власні можливості знайти прослуховуючий пристрій. Наша мета зробити для клієнта послугу перевірка приміщень на підслуховуючі пристрої максимально доступною і ефективною.

Наскільки актуальна проблема незаконного прослуховування в Україні і чому ми вирішили займатися перевіркою на прослуховування приміщень

Відповідь на це питання далеко не просте і шукати його ми пропонуємо в цифрах.

14саме стільки інтернет-магазинів пропонують вибрати різноманітні жучки і мініатюрні відеокамери по пошуковому запиту “купити прослуховування в Києві”.
52середня кількість товарних позицій (мікрофонів, передавачів, диктофонів, міні відеокамер, трекерів) на цих ресурсах.

20 % – такий, від загальної кількості, в середньому відсоток звернень в компанію “АЙ ЕЙ СИ” із запитом на придбання пристроїв для прихованого прослуховування. При цьому на нашому сайті є спеціально виділена публікація, в якій чітко вказано, що наша компанія не займається продажем прослуховуючих пристроїв.

1000 – за рік Це число говорить про середню кількість вилучених з комерційного обороту жучків і прихованих камер, які можуть бути використані для прослуховування. І швидше за все, це тільки видима частина айсберга. Спробуйте самі порахувати кількість пропонованих варіантів відповідей на запит “зібрати прослуховування самому”. Повірте, ви будете здивовані.

Ці цифри яскраво демонструють кількість осіб, зацікавлених в установці закладних пристроїв. Саме тому перевірка на жучки і приховані камери – послуга, яка стає все популярніше.

Кому потрібна послуга перевірки на прослуховування приміщень

Окрім цього, на новинних українських порталах постійно з’являються публікації про незаконне використання підслуховуючих пристроїв відносно цілого ряду осіб:

  • державних і політичних діячів;
  • представників бізнес-еліти;
  • журналістів;
  • лікарів;
  • громадян з інших професійних і соціальних категорій.

Економічна і соціальна криза, політична нестабільність, переділ сфер впливу у світовому масштабі і на регіональних рівнях, звуження ринків збуту, і як наслідок жорстка конкуренція виробників і постачальників, ось далеко не повний перелік причин для виникнення реальних загроз у сфері інформаційної безпеки.
Як приклад, за даними з відкритих джерел, тільки в США кількість засобів прослуховування, що щорічно продаються незаконним способом, наближається до відмітки в один мільйон штук.

Основні принципи перевірки приміщень на прослуховування

Компанія “АЙ ЕЙ СИ”, відповідаючи на запити клієнтів, у своїй діяльності виявлення жучків прослуховування неухильно дотримується основних правил:

  1. Дотримуючись принципу законності, ми завжди працюємо виключно у рамках правового поля. Наша компанія має ліцензію на пошук підслуховуючих пристроїв і в ході своєї діяльності неухильно дотримується законодавства України.
  2. Безумовне дотримання конфіденційності у взаємовідносинах з клієнтами і партнерами. Перевірка прослуховування в приміщеннях і автомобілях – те, що залишається виключно між нами і клієнтом.
  3. Довіра клієнта – головний капітал компанії. Ми не розділяємо клієнтів на важливих і не важливих, а замовлення на вигідні і невигідні.
  4. Для нас не існує обмежень в часі і відстані. Ми готові надавати послугу з перевірки і виявлення підслуховуючих пристроїв у будь-який час і у будь-якій точці України.

Ціна на послугу перевірки приміщень на прослуховування

Перевірка приміщень на прослуховування ціна – один з частих запитів з нашої тематики. Ми вважаємо, що відповіддю на запит перевірка на жучки ціна являється наша відкрита і обгрунтована цінова політика, наявність ретельно підібраної, надійної спеціальної техніки і команда досвідчених професіоналів.
У своєму прагненні постійно удосконалювати власний професіоналізм і надійність для гарантованого результату пошук прихованих мікрофонів, нині увесь свій інтелектуальний, творчий і технічний потенціал компанія “АЙ ЕЙ СИ” зосередила на досягненні максимальної ефективності в рішенні завдань і запиту пошук прослуховування ціна.