Информационно-аналитический центр

ТОВ "ІАЦ "ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР"

Информационно-аналитический центр

ТОВ "ІАЦ "ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР"

ПЕРЕВІРКА НА ПРОСЛУХОВУВАННЯ,
ТРЕКЕРИ, ПРИХОВАНІ ВІДЕОКАМЕРИ

ПРО КОМПАНІЮ

Інформаційно-аналітичний центр «Життєвий простір» надає послуги в сфері виявлення прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер, а також засобів контролю місця розташування об’єкта.
Нашими клієнтами є державні установи та підприємства, приватні компанії, фізичні особи.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

 • Використовуємо пошукові комплекси останнього покоління;
 • Наші співробітники – фахівці з багаторічним досвідом роботи в спеціальних службах;
 • Надаємо послуги в будь-який зручний для клієнта час;
 • Виїжджаємо в усі регіони України.

* Компанія діє на підставі Наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України про видачу ліцензії від 27.07.2018 №452

ПОСЛУГИ І ЦІНИ

Перевірка на прослуховування, приховані відеокамери, трекери

ВАРТІСТЬ:

від 4 до 6 $

за кв.м підлоги

від 0 до 100 кв.м. – 6 $
від 101 до 300 кв.м. – 5 $
від 301 і більше кв.м. – 4 $

ВАРТІСТЬ:

від 1 до 3 $

за кв.м підлоги

від 0 до 1000 кв.м. – 3 $
від 1001 до 2000 кв.м. – 2 $
від 2001 і більше кв.м. – 1 $

ВАРТІСТЬ:

200 $

за одиницю

Вартість однакова для всіх автомобілів незалежно від їх розміру / марки / класу.

ВАРТІСТЬ:

500 $

за одиницю

Ви можете замовити послугу, зателефонувавши нам по телефону: (050) 050 40 10, або заповнивши форму зворотного зв’язку нижче. Фахівець компанії зв’яжеться з Вами для уточнення деталей.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

ВІДПОВІДАЄМО НА ВАШІ ПИТАННЯ

Діяльність з пошуку прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер і GPS трекерів в приміщеннях і автомобілях вимагає наявність ліцензії в Україні. Наша компанія отримала необхідну ліцензію у відповідності до Наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 27.07.2018р. № 452.

ТОВ «ІАЦ«Життєвий Простір» під номером 136 в списку суб'єктів господарювання, які мають право здійснювати діяльність з виявлення закладних пристроїв.

Рівень кваліфікації фахівців нашої компанії, а також наявність сучасного комплексу обладнання для пошуку прослушки, прихованих відеокамер і GPS трекерів від провідних світових виробників дозволяє виявити практично всі типи встановлених пристроїв стеження і зняття інформації.

Фахівці нашої компанії перевіряють на наявність прослушки приміщення і автомобілі (визначають будь-які засоби аудіо та відеоконтролю, які передають інформацію по радіоканалу, проводам, а також здійснюють реєстрацію інформації на місці). Крім перерахованих вище засобів, в автомобілі також перевіряється наявність GPS трекерів.

Ні, не встановлюємо. Встановлення засобів контролю і зняття інформації є незаконним для приватних компаній. Прослуховуючі пристрої можуть встановлювати лише уповноважені державні органи за наявності передбачених законодавством України санкцій.

Якщо Ви вирішили перевірити офіс, кабінет, квартиру або будинок на жучки, перед приходом фахівців важливо по можливості відключити всі радіовипромінювальні прилади (Wi-Fi роутер, модеми 3G, 4G, принтери з Wi-Fi, ноутбуки, комп'ютери, мобільні телефони).

Необов'язково, Ви можете перевірити автомобіль на прослушку, приховані відеокамери і GPS трекери як у нас на паркінгу, так і викликати фахівців до себе. Врахуйте, будь ласка, що наші фахівці виїжджають за адресою клієнта, якщо він може надати умови для здійснення перевірки або на підземному паркінгу, або в окремому гаражі, без сторонніх осіб поблизу.

Вартість перевірки на жучки автомобілів категорій седан, кросовер, міні бус однакова.

З огляду на те, що наші фахівці проводять багато видів робіт поза офісом, ми настійно рекомендуємо заздалегідь попереджати про свій приїзд для виявлення GPS трекерів, прихованих мікрофонів і відеокамер в автомобілі.

Наша компанія надає послуги з пошуку та виявлення прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер і GPS трекерів по всій території України.

Наша цінова політика однакова по всій території України. Тарифікація послуги проводиться відповідно до прайсу, розміщеного на сайті. Окремо враховуються транспортні витрати з розрахунку 6 грн. за один км шляху. При цьому, якщо сума замовлення складає більше 1000 доларів, витрати на переїзд Замовником не оплачуються.

Спеціалізація нашої компанії -  виявлення закладних пристроїв в приміщеннях і транспортних засобах.

Ні, наша компанія перевіряє наявність закладних пристроїв виключно в приміщеннях і транспортних засобах.

Наша компанія не має дозволу на виготовлення і продаж спеціальних технічних засобів зняття інформації. Відповідно ми не займаємося реалізацією таких пристроїв.

За умови укладення договору постійного обслуговування, яке передбачає проведення не менше 4-х перевірок на рік, клієнту надається знижка в розмірі 30% на всі послуги компанії.

Cистему знижок закладено у вартість послуг. При збільшенні площі об'єкта ціна за кв.м. знижується.

Зв'язатися з нами

  Наша адреса

  03113, Україна, м.Київ, вул.Дружківська, 10,
  офіс 407

  Банківські реквізити

  ТОВ «ІАЦ «Життєвий простір»
  код ЄДРПОУ 41810727
  р/р UA 21 300528 00000 26003455048661 в АТ «ОТП БАНК», Київ

  МФО 300528
  Платник єдиного податку 3-ї групи

  Контакти

  iac.com.ua

  (050) 050 40 10

  info@iac.com.ua

  Партнерство

  Наша компанія готова співпрацювати з різними структурами та установами у сфері безпеки

  ПУБЛІКАЦІЇ

  НОВИНИ

  © 2019 iac.com.ua Життєвий простір – перевірка на прослуховування, пошук жучків