Оформити замовлення
Є питання?

Детектор прихованих камер «ОКА-GR012»

07.05.2021
Пошукове обладнання

Автоколімаційний детектор прихованих камер “ОКА-GR012” призначений для професійного пошуку і локалізації прихованих відеокамер (камуфльованих в різні предмети інтер’єру) незалежно від їх стану (вкл / викл) і типу передачі інформації (по кабелю або радіоканалу).

Виявлення таких відеокамер забезпечується за рахунок ефекту “зворотного відблиску”, що характеризується тим, що випромінювання, відбите фотоматрицею відеокамери поширюється у вузькому тілесному куті і точно в напрямку на випромінювач.

Використання автоколімаційної оптичної схеми в приладі забезпечує яскравість відбитого від цілі променя на кілька порядків вище яскравості поверхонь.
“ОКА-GR012” працює в оптичному діапазоні, при цьому радіоелектронні перешкоди і електромагнітне екранування не перешкоджають виявленню відеокамер.

«ОКА-GR012» не використовує лазерного підсвічування цілей, що гарантує безпеку експлуатації.

В основному, шукач призначений для виявлення камер в готельних номерах, ресторанах, конференц-залах, офісах, кабінетах та інших подібних місцях.

«ОКА-GR012» працює проти всіх типів камер:

  • відеокамер;
  • «Пінхол» (шпигунських камер);
  • цифрових камер;
  • камер з автоматичним фокусуванням.

Якщо прихована камера може бачити вас, «ОКА-GR012» завжди зможе побачити цю камеру.

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”