Оформити замовлення
Є питання?

Перевірка офісів

Спілкуйтесь безпечно по справах Вашого бізнесу

Зробити прорахунок
Дізнатися більше про послугу
Вартість робіт
за 1 квадратний метр
180 грн

Для розрахунку береться
площа підлоги

Час виконання

Час виконання робіт залежить від характеру оздоблення приміщень, кількості наявної офісної техніки та інженерних комунікацій, і в середньому становить 3 години для приміщення площею 100 кв.м.

Опис послуги
  1. Моніторинг радіоефіру;
  2. Спектральний аналіз отриманих сигналів;
  3. Візуальний огляд за допомогою інфрачервоної камери;
  4. Візуальний огляд за допомогою детектору прихованих камер відеоспостереження;
  5. Візуальний огляд за допомогою набору дзеркал з освітленням;
  6. Перевірка кабельних мереж;
  7. Сканування приміщень методом нелінійної локації;
  8. Вимірювання рівня електромагнітного поля в близькій зоні.
Безкоштовно

Замір радіаційного фону

Правила перевірки

Пошук та виявлення закладних пристроїв – це технологічний процес, час проведення та кінцеві результати якого залежать від дотримання наступних умов та правил.
1) Приміщення, в яких проводиться перевірка, повинні бути звільнені від електронних предметів, що не використовуються (несправні телефони, принтери, стара офісна техніка та ін.).
2) Під час перевірки у приміщенні не повинні знаходитись особисті електронні пристрої замовника, такі як мобільні телефони, модеми та ін., а також зброя, патрони, вибухові, горючі та наркотичні речовини.
3) Замовник або його довірена особа повинні володіти інформацією про додаткові охоронні та інформаційні пристрої встановлені в приміщеннях, таких як сигналізації, системи обмеження доступу, точки доступу в інтернет, відеореєстратори та ін.
4) Замовник або його довірена особа повинні забезпечити відсутність сторонніх осіб в перевірюваних приміщеннях на час проведення пошукових робіт.
5) Замовник або його довірена особа мають виконувати вказівки фахівця з режиму радіомовчання та тиші поруч із приміщенням, що перевіряється.
6) Забороняється відволікати спеціаліста від проведення пошуку питаннями та уточненнями. Бажано задати всі питання до або після проведення перевірки. Усі необхідні консультації будуть надані спеціалістом після перевірки.

Наші роботи
Калькулятор вартості робіт
Додати об’єкт
Усі розрахунки проводяться виключно у національній валюті України (гривні).
Загальна вартість
0 грн
Офіс
Вартість перевірки:
0 грн
Квартира / Будинок
Вартість перевірки:
0 грн
Автомобіль
Вартість перевірки:
0 грн
Яхта, Літак
Вартість перевірки:
0 грн
Калькулятор носить лише інформаційний характер для точного прорахунку зв'яжіться з менеджером

Перевірка офісів на жучки – необхідний елемент інформаційної безпеки

Офіс – місце, де практично кожен з нас проводить велику частину активного часу. Для багатьох офіс це не просто одно або декілька приміщень за конкретною адресою. Це частина простору і часу, де виникають і реалізовуються ідеї, створюються і наводяться в дію плани, проводяться наради і укладаються вигідні угоди. Перевірка офісу на жучки, таким чином, стає необхідною.

Для власника бізнесу абсолютно природним є бажання зробити свій офіс максимально комфортним і безпечним.

З цією метою в компанії розробляється і вводиться в дію комплексна система корпоративної безпеки, яка, окрім інших, обов’язково має бути певним чином реалізована в сегменті інформаційної безпеки.

У свою чергу, в цьому сегменті є присутнім елемент організації недопущення просочування інформації за допомогою незаконно встановлених облаштувань прослуховування і відеоспостереження.

Одним із способів нейтралізації цього виду загроз і відвертання втрати важливої комерційної інформації є перевірка офісу на прослуховування.

Які види прослуховуючих пристроїв можуть бути встановлені в офісі?

Компанія «АЙ ЕЙ СИ», будучи вузькоспеціалізованим комерційним підприємством у сфері інформаційної безпеки, надає своїм клієнтам послугу перевірка на прослуховування офісу. До таких пристроїв відносяться різноманітні радіоелектронні прилади, які, по своїх функціональних можливостях здатні здійснювати прихований аудіо, відео контроль об’єкту спостереження.

Стосовно офісних приміщень, наша компанія силами досвідчених фахівців і при використанні професійного устаткування здійснює комплексний пошук прослуховування в офісі, тобто пошук жучків в офісі і прихованих міні відеокамер.

Необхідно відмітити, що нині існують десятки пристроїв з найрізноманітнішими характеристиками і функціоналом, які, хоча і не відносяться до спеціальних технічних засобів, повною мірою можуть бути застосовані для негласного отримання інформації.

Ціновий діапазон на такі пристрої знаходиться в межах від 500 грн до декількох десятків тисяч. Сюди увійдуть як примітивні жучки, наприклад радіозакладки УКВ діапазону, так і сховані в корпуси електро і радіоприладів приладів пристрою з широким набором сервісних опцій і передачею шифрованих даних в стандартних протоколах GSM, CDMA, LTE, Wi – Fi та ін.

При цьому абсолютно очевидна тенденція як до збільшення різноманітності засобів прослуховування, так і до кількості пропозицій на ринку. Висновок очевидний, перевірка кабінету на жучки – необхідний елемент Вашої безпеки.

Перевірка кабінету на прослуховування – чи варто звертатися до професіоналів?

Виникає питання, як, при такому різноманітті засобів прослуховування, грамотно знайти прослуховування в офісі.

За спостереженнями фахівців компанії “АЙ ЕЙ СИ” у одному кабінеті звичайного офісу знаходиться від 12 до 40 можливих місць установки жучків для прослуховування і від 4 до 16 місць для установки прихованих відеокамер. Іноді ці цифри більші. Знайти прослуховування в кабінеті, при такій різноманітності місць її установки, досить непросте завдання.

Однозначно при цьому можна сказати, що виявлення прослуховування в офісі без наявності спеціальних знань, досвіду і комплекту професійного устаткування неможливе.

У своїй діяльності ми використовуємо спеціально для цих цілей розроблену, перевірену і надійну пошукову техніку від провідних світових виробників. Цей комплекс дозволяє перевірити кабінет на прослуховування і виявити практично усі існуючі на сьогодні заставні пристрої.

Наша компанія, окрім оновлення парку технічних засобів пошуку прослуховування, постійно розробляє і доповнює методику проведення перевірки новими елементами, щоб .

Для поліпшення організації процесу і досягнення необхідного результату, ми консультуємо своїх клієнтів про порядок підготовки і проведення заходу перевірка офісів на прослуховування ще до виїзду фахівців в адресу.

Не виходячи за рамки своєї спеціалізації, в той же час роблячи кроки назустріч побажанням наших клієнтів, ми доповнили перелік наших послуг опціями супроводу ділових переговорів для забезпечення їх конфіденційності, а також проведення перевірки на наявність жучків в окремих предметах.

Перевірка офісу на прослуховування ціна – один з найпопулярніших пошукових запитів в мережі з цієї тематики. Саме тому адекватна цінова політика, широкий спектр технічних можливостей і професійна команда «АЙ ЕЙ СИ» дозволяють розглядати співпрацю з нами як довготривале і взаємовигідне.

Перевірити офіс на прослуховування ціна – те, що цікавить багатьох і саме тому ми також пропонуємо нашим клієнтам вигідну програму довгострокової співпраці.

Ми шукаємо – Ви набуваєте. Ми забезпечуємо Вашу безпеку – Ви займаєтеся бізнесом.