Оформити замовлення
Є питання?

Детектор прихованих камер WEGA-i

07.05.2021
Пошукове обладнання

Детектор прихованих камер відеоспостереження WEGA-i визначає наявність оптичних пристроїв незалежно від їх робочого стану. Якщо розглянути пошук з точки зору фізичних процесів, то виявлення прихованих відеокамер грунтується на зворотному відбитті спрямованого випромінювання оптичною системою об’єктив камер відеоспостереження. Детектор прихованих камер відеоспостереження WEGA-i дозволяє виявляти всі типи відеокамер включаючи «pin hole». Цей унікальний прилад був створений професіоналами в галузі технічних засобів захисту інформації для швидкого і надійного виявлення прихованих відеокамер. Оптичне зондування, що лежить в основі роботи приладу, дозволяє виявляти мікрооб’єктиви прихованих відеокамер по оптичним ознаками не залежно від їх робочого стану і каналу передачі відеосигналу.

Пошук і виявлення мікрооб’ективів прихованих відеокамер проводиться за допомогою візуального аналізу поверхонь приміщення, всіх елементів меблів та інтер’єру через окуляр приладу.

Детектування засноване на властивості зворотного відображення спрямованого випромінювання оптичною системою об’єктив – ПЗС матриця прихованої відеокамери. Фільтрація монохромного випромінювання відбитого мікровідеокамерою дозволяє відокремлювати природні відблиски інших джерел світла.

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення