Оформити замовлення
Є питання?

Детектор прихованих камер WEGA-i

07.05.2021
Пошукове обладнання

Детектор прихованих камер відеоспостереження WEGA-i визначає наявність оптичних пристроїв незалежно від їх робочого стану. Якщо розглянути пошук з точки зору фізичних процесів, то виявлення прихованих відеокамер грунтується на зворотному відбитті спрямованого випромінювання оптичною системою об’єктив камер відеоспостереження. Детектор прихованих камер відеоспостереження WEGA-i дозволяє виявляти всі типи відеокамер включаючи «pin hole». Цей унікальний прилад був створений професіоналами в галузі технічних засобів захисту інформації для швидкого і надійного виявлення прихованих відеокамер. Оптичне зондування, що лежить в основі роботи приладу, дозволяє виявляти мікрооб’єктиви прихованих відеокамер по оптичним ознаками не залежно від їх робочого стану і каналу передачі відеосигналу.

Пошук і виявлення мікрооб’ективів прихованих відеокамер проводиться за допомогою візуального аналізу поверхонь приміщення, всіх елементів меблів та інтер’єру через окуляр приладу.

Детектування засноване на властивості зворотного відображення спрямованого випромінювання оптичною системою об’єктив – ПЗС матриця прихованої відеокамери. Фільтрація монохромного випромінювання відбитого мікровідеокамерою дозволяє відокремлювати природні відблиски інших джерел світла.

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”