Оформити замовлення
Є питання?

Перевірка автомобілів

Тільки Вам має бути відомо, де Ви знаходитесь та з ким спілкуєтесь

Зробити прорахунок
Дізнатися більше про послугу
Вартість робіт
Автомобіль
6000 грн

Вартість однакова для всіх автомобілів незалежно від їх розміру, марки, класу.

Час виконання

1,5 – 2 години

Опис послуги
  1. Моніторинг радіоефіру;
  2. Спектральний аналіз отриманих сигналів;
  3. Локалізація джерел отриманих сигналів;
  4. Сканування салону та елементів кузовних деталей за допомогою інфрачервоної камери;
  5. Пошук прихованих відеокамер за допомогою оптичного детектору;
  6. Візуальний огляд за допомогою ендоскопу та набору дзеркал;
  7. Сканування автомобіля методом нелінійної локації.
Безкоштовно

Замір радіаційного фону

Наші роботи
Калькулятор вартості робіт
Додати об’єкт
Перерахунок вартості здійснюється за офіційним курсом НБУ. Усі розрахунки проводяться виключно у національній валюті України (гривні).
Загальна вартість
0 грн
Автомобіль
Вартість перевірки:
0 грн
Офіс
Вартість перевірки:
0 грн
Квартира / Будинок
Вартість перевірки:
0 грн
Яхта, Літак
Вартість перевірки:
0 грн
Калькулятор носить лише інформаційний характер для точного прорахунку зв'яжіться з менеджером

Навіщо потрібна перевірка автомобіля на прослуховування

Перевірка авто на жучки – послуга, яка стає усе більш затребуваною і актуальною для широкого кола осіб. В першу чергу, перевірка авто на прослуховування популярна через те, що в умовах сучасного життя автомобіль став не просто засобом пересування, а місцем проведення переговорів і офісом на колесах.

Ми обговорюємо тут свої побутові і бізнес проблеми, відвідуємо місця, про які можливо не варто знати певному колу осіб. При цьому ніколи не замислюємося про можливість устаткування зловмисниками автомобіля прихованими пристроями аудіо і відеоконтроля, позиціонування, і, в наслідку цього, необхідності перевірити машину жучки.

Коли виникають труднощі: зриваються вигідні контракти, проводяться слідчі дії в місцях, про які знає вузьке коло близьких людей, ми починаємо гарячково шукати канали просочування інформації, звинувачуючи усіх, окрім себе. Коли емоції вщухають і приходить розуміння того, звідки супротивникові стало відомо про ті або інші події нашого життя, ми починаємо судорожно шукати фахівців і платити будь-які гроші, щоб перевірити авто жучки.

Перевірка автомобіля на жучки: які види заставних пристроїв встановлюють зловмисники

Пошук прослуховування в машині необхідно здійснювати регулярно, оскільки зловмисників цікавлять три види інформації, які можуть циркулювати в транспортному засобі:

  • Аудіозапис розмов в автомобілі. Телефонні переговори і розмови з пасажирами є одним з найбільш ефективних каналів отримання інформації. Саме тому багато зловмисників роблять закладки з підслуховуючими пристроями прямо в салоні автомобіля. Таким чином, конкуренти можуть дізнатися про нові проекти або інноваційні розробки. Окрім конкурентів, існує досить широке коло осіб, яким також може бути цікава інформація про вас, ваших близьких і рідних, роботі, планах, і багатьох інших речах, які ми часто довіряємо своєму телефону, або живому спілкуванню сідаючи в машину, яку підсвідомо сприймаємо, як захищену зону свого особистий комфорту. Саме тому перевірка на прослуховування авто набуває такої популярності.
  • Відеозйомка того, що відбувається в автомобілі;
  • Історія місць розташування автомобіля в певний період. Поширена причина для установки жучка в салоні авто — отримання інформації про місцезнаходження суб’єкта і його планування дня. Подібна інформація, як правило, збирається при плануванні замахів, крадіжок особистого майна, а також нерідко використовується детективними агентствами в ході відробітку різних доручень.

Відповідно перевірка на жучки в автомобілі передбачає пошук аудіо записуючих/передавальних пристроїв, відеозаписуючих передавальних пристроїв і пристроїв, передавальних інформацію про місце розташування автомобіля.

Чи можливо перевірити машину на прослуховування самостійно?

Дешеві засоби прослуховування, куплені «з-під поли raquo; на радіоринку, або іншим способом можна виявити за допомогою недорогих портативних детекторів. Прилад уловлює сигнали і шуми, які випромінює передавальний модуль жучка і безперечно підтверджує його наявність. Але що робити, якщо встановлені професійні системи прослуховування? Вони можуть знаходиться в режимі «мовчання», накопичувати інформацію, передавати її стислим пакетом в певний час, або за запитом ззовні. Подібні прилади портативними детекторами визначити неможливо. Саме тому перевірка машини на жучки повинна здійснюватися професіоналами.

Єдиним способом професійно провести пошук gps трекера в машині являється використання багатофункціональних пошукових комплексів. Комплекс пошукових заходів дозволяє здійснювати  пошук жучків в машині в усіх діапазонах частот, визначати пристрої, що знаходяться в режимі «мовчання», багато що інше.

Важливим елементом також є певний алгоритм пошуку, завдяки якому можливе виявлення прослуховування в машині і локалізація її на тлі безлічі радіоелектронних блоків автомобіля.

В той же час, використання професійних комплексів, щоб здійснити пошук жучків в автомобілі, можуть собі дозволити тільки спеціалізовані компанії, зважаючи на вартість устаткування і унікальності підготовки фахівців, які з ними працюють.