Оформити замовлення
Є питання?

Перевірка автомобілів

Тільки Вам має бути відомо, де Ви знаходитесь та з ким спілкуєтесь

Зробити прорахунок
Дізнатися більше про послугу
Вартість робіт
Автомобіль
7000 грн

Вартість однакова для всіх автомобілів незалежно від їх розміру, марки, класу.

Час виконання

1,5 – 2 години

Опис послуги
  1. Моніторинг радіоефіру;
  2. Спектральний аналіз отриманих сигналів;
  3. Локалізація джерел отриманих сигналів;
  4. Сканування салону та елементів кузовних деталей за допомогою інфрачервоної камери;
  5. Пошук прихованих відеокамер за допомогою оптичного детектору;
  6. Візуальний огляд за допомогою ендоскопу та набору дзеркал;
  7. Сканування автомобіля методом нелінійної локації.
Безкоштовно

Замір радіаційного фону

Правила перевірки

Пошук та виявлення закладних пристроїв – це технологічний процес, час проведення та кінцеві результати якого залежать від дотримання наступних умов та правил.
1) Автомобіль, по можливості, має бути чистим як усередині, так і ззовні.
2) На час перевірки в автомобілі не повинні знаходитись електронні пристрої – мобільні телефони, модеми та ін., а також зброя, патрони, вибухові, горючі чи наркотичні речовини.
3) Багажник, по можливості, має бути звільнений від речей, перед перевіркою необхідно прибрати дитячі крісла та інші сторонні предмети із салону.
4) Власник автомобіля або його довірена особа повинні володіти інформацією про додаткові охоронні та інформаційні пристрої встановлені в автомобілях – сигналізації, трекери, відеореєстратори та ін.
5) Власник або його довірена особа мають виконувати вказівки фахівця з режиму радіомовчання та тиші поруч із транспортним засобом, що перевіряється.
6) Забороняється відволікати спеціаліста від проведення пошуку питаннями та уточненнями. Бажано задати всі питання до або після проведення перевірки. Усі необхідні консультації будуть надані спеціалістом після перевірки.

Наші роботи
Калькулятор вартості робіт
Додати об’єкт
Усі розрахунки проводяться виключно у національній валюті України (гривні).
Загальна вартість
0 грн
Автомобіль
Вартість перевірки:
0 грн
Офіс
Вартість перевірки:
0 грн
Квартира / Будинок
Вартість перевірки:
0 грн
Яхта, Літак
Вартість перевірки:
0 грн
Калькулятор носить лише інформаційний характер для точного прорахунку зв'яжіться з менеджером

Навіщо потрібна перевірка автомобіля на прослуховування

Перевірка авто на жучки – послуга, яка стає усе більш затребуваною і актуальною для широкого кола осіб. В першу чергу, перевірка авто на прослуховування популярна через те, що в умовах сучасного життя автомобіль став не просто засобом пересування, а місцем проведення переговорів і офісом на колесах.

Ми обговорюємо тут свої побутові і бізнес проблеми, відвідуємо місця, про які можливо не варто знати певному колу осіб. При цьому ніколи не замислюємося про можливість устаткування зловмисниками автомобіля прихованими пристроями аудіо і відеоконтроля, позиціонування, і, в наслідку цього, необхідності перевірити машину жучки.

Коли виникають труднощі: зриваються вигідні контракти, проводяться слідчі дії в місцях, про які знає вузьке коло близьких людей, ми починаємо гарячково шукати канали просочування інформації, звинувачуючи усіх, окрім себе. Коли емоції вщухають і приходить розуміння того, звідки супротивникові стало відомо про ті або інші події нашого життя, ми починаємо судорожно шукати фахівців і платити будь-які гроші, щоб перевірити авто жучки.

Перевірка автомобіля на жучки: які види заставних пристроїв встановлюють зловмисники

Пошук прослуховування в машині необхідно здійснювати регулярно, оскільки зловмисників цікавлять три види інформації, які можуть циркулювати в транспортному засобі:

  • Аудіозапис розмов в автомобілі. Телефонні переговори і розмови з пасажирами є одним з найбільш ефективних каналів отримання інформації. Саме тому багато зловмисників роблять закладки з підслуховуючими пристроями прямо в салоні автомобіля. Таким чином, конкуренти можуть дізнатися про нові проекти або інноваційні розробки. Окрім конкурентів, існує досить широке коло осіб, яким також може бути цікава інформація про вас, ваших близьких і рідних, роботі, планах, і багатьох інших речах, які ми часто довіряємо своєму телефону, або живому спілкуванню сідаючи в машину, яку підсвідомо сприймаємо, як захищену зону свого особистий комфорту. Саме тому перевірка на прослуховування авто набуває такої популярності.
  • Відеозйомка того, що відбувається в автомобілі;
  • Історія місць розташування автомобіля в певний період. Поширена причина для установки жучка в салоні авто — отримання інформації про місцезнаходження суб’єкта і його планування дня. Подібна інформація, як правило, збирається при плануванні замахів, крадіжок особистого майна, а також нерідко використовується детективними агентствами в ході відробітку різних доручень.

Відповідно перевірка на жучки в автомобілі передбачає пошук аудіо записуючих/передавальних пристроїв, відеозаписуючих передавальних пристроїв і пристроїв, передавальних інформацію про місце розташування автомобіля.

Чи можливо перевірити машину на прослуховування самостійно?

Дешеві засоби прослуховування, куплені «з-під поли raquo; на радіоринку, або іншим способом можна виявити за допомогою недорогих портативних детекторів. Прилад уловлює сигнали і шуми, які випромінює передавальний модуль жучка і безперечно підтверджує його наявність. Але що робити, якщо встановлені професійні системи прослуховування? Вони можуть знаходиться в режимі «мовчання», накопичувати інформацію, передавати її стислим пакетом в певний час, або за запитом ззовні. Подібні прилади портативними детекторами визначити неможливо. Саме тому перевірка машини на жучки повинна здійснюватися професіоналами.

Єдиним способом професійно провести пошук gps трекера в машині являється використання багатофункціональних пошукових комплексів. Комплекс пошукових заходів дозволяє здійснювати  пошук жучків в машині в усіх діапазонах частот, визначати пристрої, що знаходяться в режимі «мовчання», багато що інше.

Важливим елементом також є певний алгоритм пошуку, завдяки якому можливе виявлення прослуховування в машині і локалізація її на тлі безлічі радіоелектронних блоків автомобіля.

В той же час, використання професійних комплексів, щоб здійснити пошук жучків в автомобілі, можуть собі дозволити тільки спеціалізовані компанії, зважаючи на вартість устаткування і унікальності підготовки фахівців, які з ними працюють.