Оформити замовлення
Є питання?

Пошуковий прилад ST 031M «ПІРАНЬЯ»

07.05.2021
Пошукове обладнання

ST 031M «ПІРАН’Я» являє собою оновлену версію популярної моделі ST 031 і є багатофункціональним пошуковим приладом, призначеним для виявлення каналів передачі різних підслуховуючих пристроїв.

У своєму класі приладів «ПІРАН’Я» є лідером по співвідношенню «ціна / можливості».

Використовується для виявлення прослуховуючих пристроїв фахівцями компанії “Життєвий простір”, спільно з іншими пристроями і пошуковими комплексами.

Відмітні особливості: ST 031M дозволяє виявити канали передачі: радіомікрофонів, радіостетоскопів і телефонних ретрансляторів, в тому числі імпульсних і зі складними видами модуляції пристроїв, що передають інформацію з силових і слабкострумових провідних ліній в надзвуковому діапазоні частот мікрофонів, що передають інформацію по задіяним і виділеним слабкострумовим лініям в мовному діапазоні частот передавачів, які транслюють інформацію в інфрачервоному, ультразвуковому і ультрафіолетовому діапазонах. Крім того, за допомогою ST 031M можливо виявити і якісно оцінити акустичний і вібраційний канали витоку інформації природного походження.

Функціонально «Піранья» складається з трьох каналів виявлення, кожен з яких призначений для пошуку сигналів в певному діапазоні частот. Комплект антен, датчиків і перехідників дозволяє адаптувати прилад для пошуку різних підслуховуючих пристроїв і каналів витоку інформації природного походження. Інформація про сигнали і режими роботи виводиться на кольоровий графічний дисплей. Управління приладом здійснюється за допомогою зручної 12-ти кнопкової клавіатури. Інтерфейс ST031M простий і інтуїтивно зрозумілий. При його розробці враховувався багаторічний досвід експлуатації попередніх моделей приладу.

ST031M дозволяє досліджувати прийняті сигнали в режимах аналізатора спектра і осцилографа.У приладі передбачено режим ідентифікації стандартних цифрових каналів передачі даних (GSM, DECT, BLUETOOTH, WIFI і ін.).«Піранья» має можливість стикування з ПЕОМ, що дозволяє істотно розширити можливості приладу по візуалізації і архівації інформації.

SТ031М дозволяє вирішувати наступні пошукові завдання: Виявлення факту роботи і визначення місця розташування радіовипромінювальних технічних засобів, що створюють потенційно небезпечні, точки зору витоку інформації, випромінювання. До таких засобів, перш за все, відносять: радіомікрофони; телефонні радіо ретранслятори; радіостетоскопи; приховані відеокамери з радіоканалом; технічні засоби просторового високочастотного опромінення; радіомаяки систем стеження за переміщенням об’єктів; несанкціоновано включені радіостанції, стільникові і бездротові телефони. радіомодеми і цифрові системи бездротового доступу. Ідентифікація цифрових протоколів, використовуваних в виявлених радиосигналах. Можливість відрізняти сигнали базових станцій від сигналів мобільних пристроїв цифрового зв’язку. Виявлення факту роботи і визначення місця розташування СТСНПІ, що передають інформацію в інфрачервоному діапазоні. До таких засобів, в першу чергу, відносять заставні пристрої отримання акустичної інформації з приміщень з її подальшою передачею по інфрачервоному каналу. Виявлення факту роботи і визначення місця розташування СТСНПІ, що використовують для отримання та передачі інформації провідні лінії різного призначення, а також технічних засобів обробки інформації, що створюють наведення інформативних сигналів на провідні лінії.

Такими засобами можуть бути: пристрої, що використовують для передачі перехопленої інформації лінії мережі змінного струму 220В і здатні працювати на частотах до 30МГц; технічні засоби лінійного високочастотного нав’язування, що працюють на частотах понад 150кГц; пристрої, що використовують для передачі перехопленої інформації абонентські телефонні лінії, лінії систем пожежної та охоронної сигналізації з частотою понад 20 кГц; ПЕОМ та інші технічні засоби виготовлення, розмноження і передачі інформації. Виявлення та якісна оцінка інформативних електромагнітних полів, створених оргтехнікою та засобами зв’язку, пошук прихованої електропроводки, потенційно придатної для використання в складі СТСНПІ.

Виявлення та якісна оцінка вібраційних і акустичних каналів витоку інформації, а також контроль ефективності систем віброакустичного захисту приміщень.

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення