Оформити замовлення
Є питання?

Пошуковий прилад ST 031M «ПІРАНЬЯ»

07.05.2021
Пошукове обладнання

ST 031M «ПІРАН’Я» являє собою оновлену версію популярної моделі ST 031 і є багатофункціональним пошуковим приладом, призначеним для виявлення каналів передачі різних підслуховуючих пристроїв.

У своєму класі приладів «ПІРАН’Я» є лідером по співвідношенню «ціна / можливості».

Використовується для виявлення прослуховуючих пристроїв фахівцями компанії “Життєвий простір”, спільно з іншими пристроями і пошуковими комплексами.

Відмітні особливості: ST 031M дозволяє виявити канали передачі: радіомікрофонів, радіостетоскопів і телефонних ретрансляторів, в тому числі імпульсних і зі складними видами модуляції пристроїв, що передають інформацію з силових і слабкострумових провідних ліній в надзвуковому діапазоні частот мікрофонів, що передають інформацію по задіяним і виділеним слабкострумовим лініям в мовному діапазоні частот передавачів, які транслюють інформацію в інфрачервоному, ультразвуковому і ультрафіолетовому діапазонах. Крім того, за допомогою ST 031M можливо виявити і якісно оцінити акустичний і вібраційний канали витоку інформації природного походження.

Функціонально «Піранья» складається з трьох каналів виявлення, кожен з яких призначений для пошуку сигналів в певному діапазоні частот. Комплект антен, датчиків і перехідників дозволяє адаптувати прилад для пошуку різних підслуховуючих пристроїв і каналів витоку інформації природного походження. Інформація про сигнали і режими роботи виводиться на кольоровий графічний дисплей. Управління приладом здійснюється за допомогою зручної 12-ти кнопкової клавіатури. Інтерфейс ST031M простий і інтуїтивно зрозумілий. При його розробці враховувався багаторічний досвід експлуатації попередніх моделей приладу.

ST031M дозволяє досліджувати прийняті сигнали в режимах аналізатора спектра і осцилографа.У приладі передбачено режим ідентифікації стандартних цифрових каналів передачі даних (GSM, DECT, BLUETOOTH, WIFI і ін.).«Піранья» має можливість стикування з ПЕОМ, що дозволяє істотно розширити можливості приладу по візуалізації і архівації інформації.

SТ031М дозволяє вирішувати наступні пошукові завдання: Виявлення факту роботи і визначення місця розташування радіовипромінювальних технічних засобів, що створюють потенційно небезпечні, точки зору витоку інформації, випромінювання. До таких засобів, перш за все, відносять: радіомікрофони; телефонні радіо ретранслятори; радіостетоскопи; приховані відеокамери з радіоканалом; технічні засоби просторового високочастотного опромінення; радіомаяки систем стеження за переміщенням об’єктів; несанкціоновано включені радіостанції, стільникові і бездротові телефони. радіомодеми і цифрові системи бездротового доступу. Ідентифікація цифрових протоколів, використовуваних в виявлених радиосигналах. Можливість відрізняти сигнали базових станцій від сигналів мобільних пристроїв цифрового зв’язку. Виявлення факту роботи і визначення місця розташування СТСНПІ, що передають інформацію в інфрачервоному діапазоні. До таких засобів, в першу чергу, відносять заставні пристрої отримання акустичної інформації з приміщень з її подальшою передачею по інфрачервоному каналу. Виявлення факту роботи і визначення місця розташування СТСНПІ, що використовують для отримання та передачі інформації провідні лінії різного призначення, а також технічних засобів обробки інформації, що створюють наведення інформативних сигналів на провідні лінії.

Такими засобами можуть бути: пристрої, що використовують для передачі перехопленої інформації лінії мережі змінного струму 220В і здатні працювати на частотах до 30МГц; технічні засоби лінійного високочастотного нав’язування, що працюють на частотах понад 150кГц; пристрої, що використовують для передачі перехопленої інформації абонентські телефонні лінії, лінії систем пожежної та охоронної сигналізації з частотою понад 20 кГц; ПЕОМ та інші технічні засоби виготовлення, розмноження і передачі інформації. Виявлення та якісна оцінка інформативних електромагнітних полів, створених оргтехнікою та засобами зв’язку, пошук прихованої електропроводки, потенційно придатної для використання в складі СТСНПІ.

Виявлення та якісна оцінка вібраційних і акустичних каналів витоку інформації, а також контроль ефективності систем віброакустичного захисту приміщень.

news
Читайте також
Схема установки микрофона со звуководом во внешнюю стену посольства
07.10.2021
Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки

Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки

14.09.2021
Публікації
Прорив: “Златоуст”, “Сповідь” і “Easy Chair”

Бездротове прослуховування - винахід ендовібратора

26.08.2021
Публікації
Підслуховування в епоху електрики

Історія підслуховування в епоху електрики