Оформити замовлення
Є питання?

Перевірка яхт, літаків

Навіть на воді та у повітрі відчуй свободу спілкування

Зробити прорахунок
Дізнатися більше про послугу
Вартість робіт
Яхта
15 000 грн
Літак
15 000 грн
Час виконання

Для яхти –  залежить від кількості приміщень, де потенційно може відбуватися зняття інформації та їх інтер‘єру (в середньому від 3 годин і більше).

Для літака – в середньому від 3 годин.

Опис послуги

Для яхти:

 1. Моніторинг радіоефіру;
 2. Спектральний аналіз отриманих сигналів;
 3. Локалізація джерел отриманих сигналів;
 4. Сканування салону та елементів корпусу судна за допомогою інфрачервоної камери;
 5. Пошук прихованих відеокамер за допомогою оптичного детектору;
 6. Візуальний огляд за допомогою ендоскопу та набору дзеркал;
 7. Сканування судна методом нелінійної локації.

Для літака:

 1. Сканування салону літака інфрачервоною камерою;
 2. Пошук прихованих відеокамер за допомогою оптичного детектору;
 3. Візуальний огляд за допомогою ендоскопу та набору дзеркал;
 4. Сканування методом нелінійної локації.
Безкоштовно

Замір радіаційного фону

Наші роботи
Калькулятор вартості робіт
Додати об’єкт
Усі розрахунки проводяться виключно у національній валюті України (гривні).
Загальна вартість
0 грн
Яхта, Літак
Вартість перевірки:
0 грн
Офіс
Вартість перевірки:
0 грн
Квартира / Будинок
Вартість перевірки:
0 грн
Автомобіль
Вартість перевірки:
0 грн
Калькулятор носить лише інформаційний характер для точного прорахунку зв'яжіться з менеджером

Пошук жучків на яхті

Стати жертвою прослуховування або прихованого відеоспостереження може кожна успішна людина. Зловмисників може цікавити як особисте життя об’єкта стеження, подробиці якого можна використовувати в якості компромату, так і зміст його бізнес-процесів і ділових переговорів. Традиційними місцями збору інформації про людину вважаються його офіс, автомобіль або житло. Однак в літній період зустрічі в форматі “без краваток” можуть також проводиться в місцях відпочинку і розваг. У тому числі і на катерах і яхтах, які часто здаються куди більш безпечним і неформальним місцем спілкування, ніж кабінет або переговорна.

Коли виникають труднощі: зриваються вигідні контракти, проводяться слідчі дії в місцях, про які знає вузьке коло близьких людей, ми починаємо гарячково шукати канали витоку інформації, звинувачуючи всіх, окрім себе. Коли емоції вщухають і приходить розуміння того, звідки противнику стало відомо про ті чи інші події нашого життя, ми починаємо поспіхом шукати фахівців і платити будь-які кошти за локалізацію встановлених засобів контролю.

Для того, щоб перешкодити зловмисникам отримати бажані подробиці приватного і ділового життя, необхідно максимально убезпечити всі потенційні місця, де така інформація буде обговорюватися.

Перевірка яхти на жучки може проводитися як в якості профілактичних робіт про всяк випадок, якщо там плануються заходи, корпоративи або переговори, або ж якщо у вас є конкретні приводи підозрювати когось у стеженні (наприклад, були зафіксовані факти витоку інформації до цього часу інших місцях – офіс, автомобіль).

Перевірка катера на прослуховування проводиться технічними фахівцями із застосуванням високоточного пошукового обладнання від топових світових виробників, займає небагато часу (час перевірки залежить від кількості приміщень, де потенційно може відбуватися зняття інформації та їх інтер’єру – в середньому близько 3 годин) і дає коректні результати.

Перевірка літака на прослуховування

Приватний літак, як символ успішності компанії або підприємця, також може бути мішенню третіх осіб для отримання важливої ​​ділової чи компрометуючої інформації, оскільки в літаку також проводяться як особисті, так і ділові зустрічі, переговори і обговорення конфіденційної інформації.

Технічно перевірити літак завдання непросте у зв’язку з наявністю величезної кількості електроніки в замкнутому об’ємі, проте цілком реальне в разі застосування спеціальної пошукової техніки досвідченими фахівцями.

Особливості пошуку жучків в літаку

Особливість літака полягає в тому, що використовувати передавач в режимі реального часу для передачі знятої інформації не представляється можливим з огляду на те, що більшу частину польоту літак знаходиться на значній відстані від мереж зв’язку і передати інформацію фізично неможливо. Виняток становлять супутникові системи зв’язку, але їх контролювати досить просто з огляду на використання окремого діапазону і отже простоті локалізації.

Тому прослуховуючі пристрої працюють з накопиченням і інформацію передають тільки в зонах впевненого покриття операторами зв’язку.

Відповідно і шукати їх найзручніше в момент передачі інформації, а отже, встановивши пошукові комплекси в салоні літака в режимі моніторингу та аналізуючи трафік за добу або більше.

Також проводиться візуальний і інструментальний контроль цілісності елементів обшивки і меблів для пошуку закладних пристроїв, а також перевірка предметів інтер’єру і оргтехніки, що знаходяться в салоні

В окремих випадках пошукова команда знаходиться на борту літака і контролює радіовипромінювання як під час польоту так і після приземлення, одночасно використовуючи засоби протидії передачі інформації.