Оформити замовлення
Є питання?

Багатофункціональний нелінійний локатор «Лорнет Стар»

07.05.2021
Пошукове обладнання

“Лорнет Стар” – це єдиний у світі багатофункціональний нелінійний локатор з вбудованим аналізатором спектра 2-ї і 3-ї гармонік і змінними приймально-передавальними блоками в 3 частотних діапазонах: 800, 2400 і 3600 МГц. Може застосовуватися для проведення пошукових робіт в приміщеннях, використовуючи переваги всіх 3-х діапазонів. Використовується при проведенні оперативно-пошукових робіт на місцевості, в приміщеннях, в транспорті, і призначений для виявлення технічних засобів і пристроїв, що мають в своєму складі напівпровідникові компоненти.

Використовується фахівцями компанії “Життєвий простір” в складі пошукових комплексів для пошуку прослуховування і прихованих відеокамер.

Ключові характеристики:

Робота в поглинаючих середовищах з високою вологістю, виявлення малогабаритних напівпровідникових елементів і дистанційне виявлення з просторовою селекцією мети. Універсальний блок управління зі змінними приймально-передавальними блоками і штангою. Вбудований аналізатор спектру 2-ї і 3-ї гармонік підвищує ефективність ідентифікації напівпровідникових елементів (тільки для 2400 МГц) Надійне виявлення SIM карти на відстані 10-15 см. Автоматична система захисту від зосереджених перешкод. Безперервний режим для ефективного аналізу природи напівпровідника. Безпечний рівень випромінювання для оператора. Наочна індикація в робочому режимі. Зручне кнопкове управління.

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”