Оформити замовлення
Є питання?

Багатофункціональний нелінійний локатор «Лорнет Стар»

07.05.2021
Пошукове обладнання

“Лорнет Стар” – це єдиний у світі багатофункціональний нелінійний локатор з вбудованим аналізатором спектра 2-ї і 3-ї гармонік і змінними приймально-передавальними блоками в 3 частотних діапазонах: 800, 2400 і 3600 МГц. Може застосовуватися для проведення пошукових робіт в приміщеннях, використовуючи переваги всіх 3-х діапазонів. Використовується при проведенні оперативно-пошукових робіт на місцевості, в приміщеннях, в транспорті, і призначений для виявлення технічних засобів і пристроїв, що мають в своєму складі напівпровідникові компоненти.

Використовується фахівцями компанії “Життєвий простір” в складі пошукових комплексів для пошуку прослуховування і прихованих відеокамер.

Ключові характеристики:

Робота в поглинаючих середовищах з високою вологістю, виявлення малогабаритних напівпровідникових елементів і дистанційне виявлення з просторовою селекцією мети. Універсальний блок управління зі змінними приймально-передавальними блоками і штангою. Вбудований аналізатор спектру 2-ї і 3-ї гармонік підвищує ефективність ідентифікації напівпровідникових елементів (тільки для 2400 МГц) Надійне виявлення SIM карти на відстані 10-15 см. Автоматична система захисту від зосереджених перешкод. Безперервний режим для ефективного аналізу природи напівпровідника. Безпечний рівень випромінювання для оператора. Наочна індикація в робочому режимі. Зручне кнопкове управління.

news
Читайте також
Схема установки микрофона со звуководом во внешнюю стену посольства
07.10.2021
Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки

Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки

14.09.2021
Публікації
Прорив: “Златоуст”, “Сповідь” і “Easy Chair”

Бездротове прослуховування - винахід ендовібратора

26.08.2021
Публікації
Підслуховування в епоху електрики

Історія підслуховування в епоху електрики