Оформити замовлення
Є питання?

Багатофункціональний нелінійний локатор «Лорнет Стар»

07.05.2021
Пошукове обладнання

“Лорнет Стар” – це єдиний у світі багатофункціональний нелінійний локатор з вбудованим аналізатором спектра 2-ї і 3-ї гармонік і змінними приймально-передавальними блоками в 3 частотних діапазонах: 800, 2400 і 3600 МГц. Може застосовуватися для проведення пошукових робіт в приміщеннях, використовуючи переваги всіх 3-х діапазонів. Використовується при проведенні оперативно-пошукових робіт на місцевості, в приміщеннях, в транспорті, і призначений для виявлення технічних засобів і пристроїв, що мають в своєму складі напівпровідникові компоненти.

Використовується фахівцями компанії “Життєвий простір” в складі пошукових комплексів для пошуку прослуховування і прихованих відеокамер.

Ключові характеристики:

Робота в поглинаючих середовищах з високою вологістю, виявлення малогабаритних напівпровідникових елементів і дистанційне виявлення з просторовою селекцією мети. Універсальний блок управління зі змінними приймально-передавальними блоками і штангою. Вбудований аналізатор спектру 2-ї і 3-ї гармонік підвищує ефективність ідентифікації напівпровідникових елементів (тільки для 2400 МГц) Надійне виявлення SIM карти на відстані 10-15 см. Автоматична система захисту від зосереджених перешкод. Безперервний режим для ефективного аналізу природи напівпровідника. Безпечний рівень випромінювання для оператора. Наочна індикація в робочому режимі. Зручне кнопкове управління.

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення