Оформити замовлення
Є питання?
Поиск скрытых камер

Пошук прихованих камер

Забезпечте свою конфіденційність.

Дізнатися більше про послугу

Виявлення прихованих камер відеоспостереження

Сьогодні знімання житла – це популярна послуга, якою користуються не тільки мандрівники і люди, що знаходяться в ділових поїздках (короткострокова оренда), а й ті, хто переїжджають на нову квартиру на тривалий термін. Але оренда нерухомості, найчастіше короткострокова, може включати ряд ризиків. Наприклад, власники квартири або будинку можуть виявитися не добропорядними і встановлювати приховані камери в що здається житло, не повідомляючи про це своїм постояльцям і порушуючи тим самим закон.

Основними причинами установки прихованих пристроїв спостереження є наступний шантаж людей, які знімають квартири погодинно для інтимних зустрічей, або продаж цієї інформації третім особам, контроль над цілісністю предметів інтер’єру і меблів або ж, щоб дізнатися місця зберігання орендарями грошей або ж інших матеріальних цінностей. Готелі також можуть діяти таким чином, але рідше, ніж орендодавці приватної житлової площі.

Ситуацій, коли наймачі квартир виявляють в житло приховані камери, кожен день стає більше. Якщо говорити про дослідження, то, наприклад, один з десяти клієнтів сервісу Airbnb знаходять в своїх знятих кімнатах дані девайси. Чи не менше їх і в хостелах, і в дорогих готелях. А тепер уявіть собі всі масштаби цієї проблеми, особливо з огляду на той факт, що мешканці виявляють не всі камери відеоспостереження, а лише ті, що були встановлені кустарним способом. Як же убезпечити своє особисте життя?

Сьогодні використовуються наступні види прихованих міні-камер:

  • автономні – ті, що живляться від вбудованої батареї. Вони можуть бути розміщені в будь-якому місці приміщення, так не вимагають підключення до електроживлення.
  • провідні – ті, що живляться від постійного джерела. Установка таких камер відеоспостереження тривала і трудомістка і зазвичай проводиться ще на стадії ремонтно-будівельних робіт. Такі пристрої можуть вбудовуватися в стіни, стики, кути, меблі, димові датчики, стелі, дзеркала та ін.

Самостійно Ви можете визначити наявність або відсутність прихованих відеокамер в приміщенні тільки шляхом візуального огляду і виключно в легкодоступних місцях. Однак варто розуміти, що якщо відеокамера була встановлена ​​з метою отримання особистих даних, то вона навряд чи буде у Вас на увазі. Для гарантованого виявлення прихованих відеокамер необхідне використання спеціальної пошукової техніки досвідченими фахівцями.

Якщо ж Ви все таки вирішили почати з самостійного огляду, то є кілька способів по виявленню камер прихованого відеоспостереження, які допоможуть вам в цьому. Нижче ми про них і поговоримо.

Придивіться на наявність дивних предметів

Коли ви заселяєтеся в знімну квартиру, приїжджаєте у відпустку або ж у відрядження, то як правило не сильно замислюєтеся про можливу наявність в цих приміщеннях прихованих пристроїв стеження. Однак ми рекомендуємо обов’язково оглянути номер, кімнату або квартиру на наявність незвичайних і дивних гаджетів.

Під час першого огляду ми радимо вам звернути свою увагу на ті предмети, які на перший погляд здаються вам підозрілими і розташовані в полі вашого зору. До них можуть належати: забутий зарядний пристрій, пульт, димовий датчик, проста лампочка, стандартний будильник і навіть звичайний горщик з квіткою. Однією з відмінних рис даної речі може бути те, що вона знаходиться в зовсім незвичному для себе місці – якщо ви, наприклад, помітили будильник, забутий у ванній кімнаті, то уважно огляньте його.

Під час пошуку прихованих камер скористайтеся спалахом свого телефону або ліхтариком

Якщо під час першого огляду ви нічого не знайшли, то ми радимо вам скористатися ліхтариком або спалахом фотокамери вашого смартфона. Це непоганий спосіб для пошуку прихованих камер відеоспостереження в домашніх умовах.

Це пояснюється тим, що абсолютно будь-яка камера має об’єктив з полірованим пластиком або склом. Властивості здатності відображення (альбедо) у такій поверхні буде набагато вище, ніж такі ж характеристики у інших речей. У підсумку, якщо світло буде направлено на лінзи камери, то вони будуть відображати його сильніше, ніж будь-які інші речі в кімнаті.

Перед тим, як почати виявлення прихованих камер і використовувати для цього ліхтарик або звичайну спалах, обов’язково затемніть кімнату, вимкніть світло і закрийте її щільними шторами або жалюзями від проникнення сонця. Після цього включіть спалах і обведіть їм кімнату. Слідкуйте за тим, чи з’явилися якісь яскраві невеликі точки, чи ні. Якщо ви їх виявили, уважно подивіться на предмет, який їх випромінює, можливо, це прихована камера.

Також виявлення прихованої камери можна зробити без застосування ліхтарика. Через те, що велика кількість шпигунських девайсів мають спеціальні індикатори роботи, то їх буде видно в добре затемненому приміщенні.

Досліджуйте невеликі предмети на виявлення прихованих камер відеоспостереження

Пам’ятайте, що шпигунська техніка може бути дуже маленькою, тому вона може ховатися в мініатюрних об’єктах і бути замаскованою під побутові предмети, ручки, болти, дитячі іграшки та інше. Під час виявлення прихованих камер спостереження важливо ретельно перевірити дрібні деталі вашого інтер’єру.

Якщо Ви хочете бути впевнені в гарантованих результатах пошуку і виявлення шпигунського устаткування в своїй квартирі або, наприклад, офісі, то ви можете звернутися в нашу компанію. За допомогою сучасного пошукового обладнання наші фахівці проведуть пошук прихованих камер в Києві в короткі терміни і за дуже вигідною ціною.