Оформити замовлення
Є питання?

Як виглядають приховані камери. Опис і фотографії.

10.05.2021
Обладнання для шпигунства

Найбільш популярні пристрої для прихованого відеоспостереження.

У даній статті ми знайомимо читача з промисловими зразками систем прихованого відеоспостереження, які в багатьох країнах світу можна купити без обмежень. Незважаючи на існуючі заборони, різними каналами подібні прилади просочуються і на вітчизняний ринок. Виявивши схожий предмет у себе в офісі, або квартирі – перевірте його вміст.

Індустрія предметів “шпигунського побуту” досить різноманітна. Окремою галуззю можна виділити прилади для прихованого відеоспостереження. Професійні (ексклюзивні) моделі, які виготовляються для спецслужб ви навряд чи знайдете де-небудь у вільному продажу. Але навіть те, що є для звичайного споживача, дозволяє замислитися про винахідливість сучасних інженерів.Ми наведемо лише деякі приклади пристроїв прихованого відеоспостереження, з якими кожен з вас може зіткнутися в повсякденному житті і які не раз були локалізовані нами при наданні послуг пошуку прихованих камер та мікрофонів в офісах, квартирах, автомобілях наших замовників.

Стаціонарні пристрої прихованого відеоспостереження

Інфрачервоний датчик охоронної сигналізації

Інфрачервоний датчик охоронної сигналізації з вбудованою відеокамерою. Працює від джерела зовнішнього живлення і має вбудований акумулятор. З огляду на те, що прилад, в який вбудована відеокамера, є елементом системи сигналізації, визначити його подвійне ( “приховане”) призначення без розбирання, або сканування спеціальним приладом проблематично.

Датчик пожежної сигналізації

Датчик пожежної сигналізації з вбудованою відеокамерою. Працює від джерела зовнішнього живлення і має вбудований акумулятор.
Запис в роздільною здатністю в HD, 50 годин безперервного запису, 3 режими запису: PIR виявлення / виявлення руху / ручний запис.
Дистанційне керування.

Годинник

Роздільна здатність HD-відео 1080p (досить чітка, щоб відобразити особи і деталі по всій кімнаті). Надзвичайно широкий кут огляду 90 °, нахил 15 °, ідеально підходить для кімнат будь-якого розміру. Дозволяє спостерігати і / або записувати в прямому ефірі з телефону (в будь-якій точці світу). 6 годин автономної роботи від акумулятора або від мережі змінного струму

Електронний будильник

Ультра широкий кут зору – 120 °
Роздільна здатність HD-відео 1080p. Дозволяє спостерігати або записувати в прямому ефірі з телефону (в будь-якій точці світу).
Запис 50 хвилин на 1 ГБ.
Слот для карт пам’яті MicroSD до 128 ГБ (зберігає 108HR на 128 ГБ)

Інші приклади промислової реалізації стаціонарних предметів з прихованими відеокамерами аналогічні за характеристиками:

Фоторамка

Лампочка

Світильник

Wi-Fi динамік

Пляшка із водою

Освіжувач повітря

Носимі пристрої прихованого відеоспостереження

Наручний годинник

Запис відео та аудіоінформації. Дозволяє проводити відеозйомку в неосвітленому приміщенні. Роздільна здатність відео 1080p забезпечує чітке відеозображення і чіткі зображення осіб і деталей.
Міцний ударозахисний корпус. Слот для карт пам’яті MicroSD до 32 ГБ (до 5,2 годин відео і аудіо на 32 ГБ)
Термін служби батареї до 2 годин

Кулькова ручка

Повнокольорове HD-відео з роздільною здатністю 720p і аудіо запис. Операція з однією кнопкою (одна кнопка для завантаження і запису автоматично). 3 режими (відео та аудіо, аудіо та фото). MicroSD до 32 ГБ. Зберігає до 1,3 НС на 8 ГБ, 2,6 годин на 16 ГБ і 5,2 годин на 32 ГБ
Прихований режим – відсутній миготливий світлодіод. 90 – 120 хвилин автономної роботи
Інші приклади промислової реалізації носимих предметів з вбудованими відеокамерами аналогічні за характеристиками:

Окуляри

Брелок для ключів

Флеш-накопичувач

Але не слід вважати, що на цьому варіанти розміщення прихованих відеокамер вичерпані. Комплекти для індивідуальної установки, які пропонуються різними виробниками, дозволяють розмістити камеру в будь-якому зручному предметі, або місці.

Комплекти для індивідуального встановлення

news
Читайте також
Схема установки микрофона со звуководом во внешнюю стену посольства
07.10.2021
Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки

Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки

14.09.2021
Публікації
Прорив: “Златоуст”, “Сповідь” і “Easy Chair”

Бездротове прослуховування - винахід ендовібратора

26.08.2021
Публікації
Підслуховування в епоху електрики

Історія підслуховування в епоху електрики