Оформити замовлення
Є питання?

Як виглядають приховані камери. Опис і фотографії.

10.05.2021
Обладнання для шпигунства

Найбільш популярні пристрої для прихованого відеоспостереження.

У даній статті ми знайомимо читача з промисловими зразками систем прихованого відеоспостереження, які в багатьох країнах світу можна купити без обмежень. Незважаючи на існуючі заборони, різними каналами подібні прилади просочуються і на вітчизняний ринок. Виявивши схожий предмет у себе в офісі, або квартирі – перевірте його вміст.

Індустрія предметів “шпигунського побуту” досить різноманітна. Окремою галуззю можна виділити прилади для прихованого відеоспостереження. Професійні (ексклюзивні) моделі, які виготовляються для спецслужб ви навряд чи знайдете де-небудь у вільному продажу. Але навіть те, що є для звичайного споживача, дозволяє замислитися про винахідливість сучасних інженерів.Ми наведемо лише деякі приклади пристроїв прихованого відеоспостереження, з якими кожен з вас може зіткнутися в повсякденному житті і які не раз були локалізовані нами при наданні послуг пошуку прихованих камер та мікрофонів в офісах, квартирах, автомобілях наших замовників.

Стаціонарні пристрої прихованого відеоспостереження

Інфрачервоний датчик охоронної сигналізації

Інфрачервоний датчик охоронної сигналізації з вбудованою відеокамерою. Працює від джерела зовнішнього живлення і має вбудований акумулятор. З огляду на те, що прилад, в який вбудована відеокамера, є елементом системи сигналізації, визначити його подвійне ( “приховане”) призначення без розбирання, або сканування спеціальним приладом проблематично.

Датчик пожежної сигналізації

Датчик пожежної сигналізації з вбудованою відеокамерою. Працює від джерела зовнішнього живлення і має вбудований акумулятор.
Запис в роздільною здатністю в HD, 50 годин безперервного запису, 3 режими запису: PIR виявлення / виявлення руху / ручний запис.
Дистанційне керування.

Годинник

Роздільна здатність HD-відео 1080p (досить чітка, щоб відобразити особи і деталі по всій кімнаті). Надзвичайно широкий кут огляду 90 °, нахил 15 °, ідеально підходить для кімнат будь-якого розміру. Дозволяє спостерігати і / або записувати в прямому ефірі з телефону (в будь-якій точці світу). 6 годин автономної роботи від акумулятора або від мережі змінного струму

Електронний будильник

Ультра широкий кут зору – 120 °
Роздільна здатність HD-відео 1080p. Дозволяє спостерігати або записувати в прямому ефірі з телефону (в будь-якій точці світу).
Запис 50 хвилин на 1 ГБ.
Слот для карт пам’яті MicroSD до 128 ГБ (зберігає 108HR на 128 ГБ)

Інші приклади промислової реалізації стаціонарних предметів з прихованими відеокамерами аналогічні за характеристиками:

Фоторамка

Лампочка

Світильник

Wi-Fi динамік

Пляшка із водою

Освіжувач повітря

Носимі пристрої прихованого відеоспостереження

Наручний годинник

Запис відео та аудіоінформації. Дозволяє проводити відеозйомку в неосвітленому приміщенні. Роздільна здатність відео 1080p забезпечує чітке відеозображення і чіткі зображення осіб і деталей.
Міцний ударозахисний корпус. Слот для карт пам’яті MicroSD до 32 ГБ (до 5,2 годин відео і аудіо на 32 ГБ)
Термін служби батареї до 2 годин

Кулькова ручка

Повнокольорове HD-відео з роздільною здатністю 720p і аудіо запис. Операція з однією кнопкою (одна кнопка для завантаження і запису автоматично). 3 режими (відео та аудіо, аудіо та фото). MicroSD до 32 ГБ. Зберігає до 1,3 НС на 8 ГБ, 2,6 годин на 16 ГБ і 5,2 годин на 32 ГБ
Прихований режим – відсутній миготливий світлодіод. 90 – 120 хвилин автономної роботи
Інші приклади промислової реалізації носимих предметів з вбудованими відеокамерами аналогічні за характеристиками:

Окуляри

Брелок для ключів

Флеш-накопичувач

Але не слід вважати, що на цьому варіанти розміщення прихованих відеокамер вичерпані. Комплекти для індивідуальної установки, які пропонуються різними виробниками, дозволяють розмістити камеру в будь-якому зручному предметі, або місці.

Комплекти для індивідуального встановлення

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення