Оформити замовлення
Є питання?

Як виглядає прослушка. Приховані мікрофони.

10.05.2021
Обладнання для шпигунства

Промислові зразки прихованих прослуховуючих пристроїв.

У даній статті ми знайомимо читача з окремими зразками систем прихованого запису і передачі аудіоінформації. Більшість зразків заборонені до реалізації в нашій країні, але це не є перешкодою для їх поширення напівлегальними інтернет-магазинами. Як результат, наш ринок наповнений подібними пристроями. Знання зовнішнього вигляду і основних характеристик, можливо, буде корисним для вас у різних ситуаціях.
Як і в попередній статті, присвяченій системам прихованого відеоспостереження, ми розповімо про промислові зразки прослушки, що доступна у вільному продажу в багатьох країнах світу. Подібні зразки нерідко бувають виявлені фахівцями нашої компанії при наданні послуги пошуку прослуховування в офісах, квартирах, автомобілях наших клієнтів. Системи зовнішнього дистанційного прослуховування, а також професійні пристрої, які виготовляють виключно для спецслужб в даному матеріалі не розглядаються.

Побутові пристрої з вбудованою прослуховуванням

Мережевий фільтр

Що може бути більш поширеним в господарстві, ніж звичайний подовжувач електроживлення? Але використання подібної моделі загрожує неприємними наслідками. У подовжувачів вбудований мікрофон з GSM-модулем. Дистанційне керування за допомогою смартфона, голосова активація, неможливість розібрати за допомогою звичайної викрутки, повна функціональність.

Штепсельна розетка

Система прослуховування прихована у штепсельній розетці. Передавальний модуль працює на радіочастоті від 350 до 450 МГц. Розроблено для роботи в місцях, де використання GSM-пристроїв ускладнене. Дальність передачі до 700 метрів на відкритому просторі і до 300 метрів в звичайному будинку з цегляними стінами.

Пожежний сповіщувач

Мікрофон вбудований у пожежний сповіщувач. У різних модифікаціях можуть, також, розміщуватися приховані відеокамери. GSM-модуль, голосова активація, активація по дзвінку, 2 батареї ємністю 5400 мАг.
До 180 днів в режимі очікування при роботі від акумуляторної батареї. При підключенні зовнішнього джерела живлення (до системи сигналізації) час роботи – не обмежений.

Електрична розетка

Мікрофон з передавальним пристроєм вбудований в електричну розетку. Вбудований GSM-модуль, функція виявлення шуму, вбудоване резервне живлення дозволяє працювати навіть під час відключення електроенергії.

Комп’ютерна миша

Мікрофон з передавальним пристроєм вбудований в комп’ютерну мишу.
Чутливість мікрофона – до 5 м.

Вбудований GSM-модуль. Електроживлення – порт USB (від комп’ютера).

Освіжувач повітря

Прихований прослуховуючий пристрій, замаскований в освіжувач повітря.
Великий радіус дії мікрофона: 10-12 м
Час автономної роботи від акумуляторної батареї – до 5 днів.
Відстань передачі звуку – до 500 м.
Представлені зразки – лише невелика частина промислових варіантів камуфлювання прослуховуючих пристроїв. Крім готових рішень, виробниками пропонуються різні комплекти для індивідуальної установки. Мініатюрні мікрофони з передавальними пристроями можуть бути вбудовані в найрізноманітніші предмети інтер’єру та домашнього вжитку. Середні розміри таких комплектів не перевищують розмірів половини сірникової коробки, що дає широке поле для творчості.

Комплекти для індивідуальної установки

Портативні диктофони

Окремою групою представлені закамуфльовані під різні предмети портативні пристрої запису (диктофони). Різноманітність предметів камуфляжу величезне, але найбільш поширені ті, які звичні в нашому оточенні: ручки, флешки, запальнички та інші подібні предмети.

Усереднені характеристики:

Запис в один клік, активація голосом, високі характеристики якості звукозапису, формат файлу MP3, прихований режим (відсутність індикації), від 100 до 200 годин безперервного запису, до 30 діб – в режимі очікування.
Повна функціональність предмета в який вбудовується пристрій запису.

Ключ автомобіля

Запальничка

Флеш-накопичувач

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення