Оформити замовлення
Є питання?

Захистити свій бізнес в Україні? Реально! Перевірка на наявність прослуховуючих пристроїв

10.05.2021
Публікації

Що значить безпека для бізнесу та з яких елементів вона складається?

Сьогодні ми б хотіли висвітлити важливе питання, з яким стикається будь-який початківой і успішний бізнес в Україні. Це питання Безпеки.

Ми працюємо в сфері її забезпечення вже більше 2,5 років і можемо сміливо заявити, що безпека є імунною системою Вашого бізнесу, що захищає його від внутрішніх і зовнішніх загроз.

У зв’язку з посиленням конкурентної боротьби на ринку, збільшенням кількості злочинних співтовариств і шахраїв, виживаність бізнесу буде прямо залежати від ефективної роботи Вашої системи безпеки, а саме:

  • якісного кадрового підбору;
  • IT – безпеки (контролю стійкості it-інфраструктури на злом, контролю доступу на об’єкти, до внутрішніх систем);
  • фінансової безпеки;
  • отримання конкурентної інформації на ринку;
  • забезпечення фізичної безпеки співробітників і керівників бізнесу;
  • інформаційної безпеки (контролю об’єкта на наявність засобів негласного контролю і знімання інформації по різних каналах комунікації).

Лише комплексне рішення всіх цих завдань дасть необхідний ефект стабільності і стійкості системи проти будь-яких існуючих загроз.

У цій справі дуже важливо вибрати надійних підрядників, які допоможуть закрити кожен з перерахованих вище сегментів.

При створенні компанії для нас було важливо не намагатися покрити всі можливі в сфері безпеки послуги, а максимально глибоко зосередитися на одному сегменті, стати кращими в питаннях інформаційної безпеки, а саме в перевірці приміщень і транспортних засобів на будь-які види прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер, а також пристроїв стеження.

Інформаційна безпека, як один з ключових елементів загальної системи

Впровадження в серце Вашої компанії прослуховуючих пристроїв, засобів відеоконтролю і позиціонування дасть можливість зацікавленим особам оволодіти вичерпною інформацією про Ваш бізнес процеси, фінанси, контакти і наміри, що безумовно несе:

  • ризики втрати прибутку;
  • судові розгляди і т.д.

У зв’язку з перерахованими вище погрозами підтримка інформаційної безпеки є в багатьох компаніях постійним системним процесом, який вимагає регулярних перевірок на наявність прослуховуючих пристроїв і прихованих відеокамер.
Ми, як ніхто інший, розуміємо важливість стабільного функціонування бізнесу в сьогоднішніх реаліях, а також фінансові витрати на перевірку необхідних об’єктів. Бажання надати клієнту впевненість у конфіденційності свого спілкування і пересувань на постійній основі і на максимально вигідних умовах підштовхнуло нас розробити програму абонентського обслуговування.

Клієнт може отримати знижку в розмірі до 50% на всі послуги компанії при дотриманні наступних умов:

  • укладення договору на постійне обслуговування терміном на 1 рік;
  • звернення за послугами компанії не менше 4 разів на рік.

Таким чином, Ви вирішуєте кілька питань одночасно – робите перевірки частіше і при цьому розумно розподіляєте бюджет. І що найголовніше – забезпечуєте безпеку свого бізнесу і конфіденційність всієї важливої інформації!

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення