Оформити замовлення
Є питання?

Захистити свій бізнес в Україні? Реально! Перевірка на наявність прослуховуючих пристроїв

10.05.2021
Публікації

Що значить безпека для бізнесу та з яких елементів вона складається?

Сьогодні ми б хотіли висвітлити важливе питання, з яким стикається будь-який початківой і успішний бізнес в Україні. Це питання Безпеки.

Ми працюємо в сфері її забезпечення вже більше 2,5 років і можемо сміливо заявити, що безпека є імунною системою Вашого бізнесу, що захищає його від внутрішніх і зовнішніх загроз.

У зв’язку з посиленням конкурентної боротьби на ринку, збільшенням кількості злочинних співтовариств і шахраїв, виживаність бізнесу буде прямо залежати від ефективної роботи Вашої системи безпеки, а саме:

  • якісного кадрового підбору;
  • IT – безпеки (контролю стійкості it-інфраструктури на злом, контролю доступу на об’єкти, до внутрішніх систем);
  • фінансової безпеки;
  • отримання конкурентної інформації на ринку;
  • забезпечення фізичної безпеки співробітників і керівників бізнесу;
  • інформаційної безпеки (контролю об’єкта на наявність засобів негласного контролю і знімання інформації по різних каналах комунікації).

Лише комплексне рішення всіх цих завдань дасть необхідний ефект стабільності і стійкості системи проти будь-яких існуючих загроз.

У цій справі дуже важливо вибрати надійних підрядників, які допоможуть закрити кожен з перерахованих вище сегментів.

При створенні компанії для нас було важливо не намагатися покрити всі можливі в сфері безпеки послуги, а максимально глибоко зосередитися на одному сегменті, стати кращими в питаннях інформаційної безпеки, а саме в перевірці приміщень і транспортних засобів на будь-які види прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер, а також пристроїв стеження.

Інформаційна безпека, як один з ключових елементів загальної системи

Впровадження в серце Вашої компанії прослуховуючих пристроїв, засобів відеоконтролю і позиціонування дасть можливість зацікавленим особам оволодіти вичерпною інформацією про Ваш бізнес процеси, фінанси, контакти і наміри, що безумовно несе:

  • ризики втрати прибутку;
  • судові розгляди і т.д.

У зв’язку з перерахованими вище погрозами підтримка інформаційної безпеки є в багатьох компаніях постійним системним процесом, який вимагає регулярних перевірок на наявність прослуховуючих пристроїв і прихованих відеокамер.
Ми, як ніхто інший, розуміємо важливість стабільного функціонування бізнесу в сьогоднішніх реаліях, а також фінансові витрати на перевірку необхідних об’єктів. Бажання надати клієнту впевненість у конфіденційності свого спілкування і пересувань на постійній основі і на максимально вигідних умовах підштовхнуло нас розробити програму абонентського обслуговування.

Клієнт може отримати знижку в розмірі до 50% на всі послуги компанії при дотриманні наступних умов:

  • укладення договору на постійне обслуговування терміном на 1 рік;
  • звернення за послугами компанії не менше 4 разів на рік.

Таким чином, Ви вирішуєте кілька питань одночасно – робите перевірки частіше і при цьому розумно розподіляєте бюджет. І що найголовніше – забезпечуєте безпеку свого бізнесу і конфіденційність всієї важливої інформації!

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”