Оформити замовлення
Є питання?

У заступника директора Національного інституту раку виявили прослушку

07.05.2021
Новини

Співробітниками Голосіївського управління поліції ГУНП в м.Києві виявлено в службовому кабінеті заступника директора Національного інституту раку та голови тендерного комітету Руслана Ткаченко пристрої, схожі на техніку для негласного отримання інформації.
За його словами, поліція повідомила, що вищевказані пристрої були облаштовані в службовому кабінеті незаконно.

Сьогодні слідчим відділом Голосіївського управління поліції Києва вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 359 КК України (незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації).

“Чесно кажучи, просто шокований, тільки в фільмах таке бачив, ніколи не думав, що таке може статися зі мною. Не уявляю, хто це міг зробити з нашого інституту, я в принципі майже з усіма в нормальних робочих стосунках “, – підкреслив Ткаченко.

Втім, зазначає Ткаченко, він має “натягнуті відносини з відстороненим з посади головним лікарем Національного інституту раку за корупцію і скандали Андрієм Безносенко і сьогоднішнім в.о. директора Олександром Яцина “.

“Після побаченого сьогодні, я вже нічому не дивуюся. Я сподіваюся правоохоронні органи розберуться і покарають винних. Благо у мене в кабінеті була відеокамера, може вона зафіксувала тих, хто заходив у мій службовий кабінет. Наскільки мені відомо, правоохоронні органи виявили свідка, який бачив, як невідомі особи заходили в мій службовий кабінет під час моєї відсутності “, – додав Ткаченко.

Нагадаємо, раніше співробітники прокуратури міста Києві повідомили про підозру лікарям Національного інституту раку, причетним до заволодіння коштами онкохворих пацієнтів.
Підозру отримав завідувач поліклінічного відділення НІР, а також один з лікарів-онкологів. Також після обшуків керівництво НІР відсторонило від роботи головного лікаря Безносенко.

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”