Оформити замовлення
Є питання?

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

01.11.2021

Дуже часто бувають такі ситуації, при яких треба залишити розмову з людиною таємно і не допустити просочування особистої або ділової інформації до сторонніх осіб, потенційних недоброзичливців. Наскільки сильно ви упевнені в тому, що ваші розмови дійсно конфіденційні? І яким чином дізнатися, що в приміщенні, де ви знаходитеся, є присутнім прихований мікрофон?

Де найчастіше встановлюють прослуховуючий пристрій?

Якщо ви вирішили провести пошук прихованих мікрофонів, то спочатку треба визначити потенційні шляхи просочування інформації. Їх може бути декілька:

 • у приміщенні, де ви спілкуєтеся із співрозмовником;
 • диктофон може бути встановлений безпосередньо у вашого співрозмовника;
 • прослуховуватися може ваш особистий телефон;
 • прослуховування може бути встановлене в машині;
 • інші шляхи.

Варто відмітити, що сучасна прослуховуюча апаратура може бути дуже мініатюрною і схованою у будь-якому місці. Дуже часто жучки можуть бути встановлені в підвіконнях, нішах, плінтусах, натяжних стелях приміщення. Також нерідко для установки жучка вибираються різні предмети інтер’єру (картини, колонки, статуетки, предмети декору) або особисті речі того, кого є мета прослухати. І зовсім не можна відмітати варіант, що пристрій може принести з собою ваш співрозмовник.

Пошук прихованого мікрофону варто здійснити в наступних ситуаціях:

 • при псевдопограбуванні (злодії імітують пограбування, залишаючи відкриті двері, “забуваючи відмичку в замку і т.д… Власник квартири, зіткнувшись з проблемою, не підозрюючи, що злодії встановили приховану відеокамеру, автоматично кинеться перевіряти найцінніше в квартирі, давши можливість грабіжникам в режимі реального часу побачити, де і що сховане, які коды сигналізації встановлені і т.д)
 • після обшуку приміщення правоохоронними органами;
 • при оренді нової квартири, заселенні в новий номер готелю;
 • при переїзді в новий офіс, кабінет;
 • при виникненні бізнес, а також інших конфліктів;
 • якщо відбувається просочування конфіденційної інформації

Як подавити прослуховування, якщо є підозра в її присутності?

Щоб захистити конфіденційність бесіди між декількома співрозмовниками, можна використати спеціальні генератори білих шумів або глушники мікрофонів. Під час розмови ці пристрої створюють акустичні перешкоди, які, у свою чергу, накладаються на аудіозапис і роблять її розпізнавання неможливим. Генератори шумів і глушники працюють від мережі або зарядного пристрою. Як швидко зробити перевірку прихованих мікрофонів?
Пошук прихованих мікрофонів є складним процесом. Якісно і грамотно здійснити цю перевірку може досвідчений фахівець з профільною освітою, використовуючи при цьому спеціальну пошукову апаратуру. Фахівці нашої компанії допоможуть вам перевірити ваш офіс, будинок або квартиру на наявність прослуховуючих пристроїв. Ми використовуємо найсучасніші прилади для пошуку мікрофонів американських і російських виробників, тому ви можете бути упевнені, що ваші розмови завжди будуть конфіденційними і прихованими від сторонніх вух.

Також до переваг звернення до нас для пошуку жучків можна віднести наступні:

 • ми дуже давно працюємо на ринку надання послуг з інформаційної безпеки, тому володіємо належною экспертностью в цій області;
 • ми – нішева компанія, яка займається виключно діяльністю по виявленню заставних пристроїв, тому у наших фахівців щоденний досвід пошукової роботи;
 • наші фахівці відмінно розбираються в усіх типах прослуховуючих пристроїв, тому ви можете бути упевнені, що ми зможемо в короткі терміни знайти жучки у вашому приміщенні.

Якщо вас зацікавила ця послуга, замовляйте її проведення в декілька кліків або зв’язуйтеся з нами будь-яким комфортним способом – ми з радістю дамо відповідь на усі ваші питання.

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Схема установки микрофона со звуководом во внешнюю стену посольства
07.10.2021
Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки

Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки