Оформити замовлення
Є питання?

Пристрій стеження в машині народного депутата

07.05.2021
Новини

Народний депутат України Давид Арахамія виявив у себе в машині пристрій стеження, про що написав на свій сторінці в Facebook.

Сьогодні о 13:25 приїхав на роботу, спрацював датчик тиску шин, вийшов з машини і оглянув колеса, під заднім правим колесом виявив невеличкий пакунок. Викликав поліцію, працює бригада вибухотехніків. За попередніми даними, пристрій стеження

Пізніше стало відомо, що пристрій, вилучений з машини депутута представляв собою GPS-трекер, здатний працювати автономно протягом декількох місяців. Трекер був прикріплений до автомобіля за допомогою магнітного кріплення.

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”