Оформити замовлення
Є питання?

Пошук жучків. Чому ми гарантуємо 100% виявлення прослушки?

10.05.2021
Публікації

Рекламні оголошення нашої компанії, в яких ми гарантуємо виявлення будь-яких типів закладних пристроїв іноді викликають сумніви у ряду читачів.

«Якщо прослуховують Президента і Прем’єр-міністра, яких обслуговують кращі фахівці, як ви можете захистити звичайних людей?», «Як ви можете гарантувати 100% виявлення “жучків”?», «Неможливо виявити« сплячі жучки », якщо в момент перевірки вони не активні» , «Як ви знайдете прослушку в машині, якщо вона напхана електронікою, серед якої можна заховати все що завгодно?», ….

Ми вирішили зробити добірку з найбільш поширених скептиками питань, відповівши на них. Частково ми розкриємо доступні в середовищі фахівців відомості про деякі методи пошуку закладних пристроїв. Але слід врахувати, що закрита інформація про індивідуальну методику перевірок і перелік пошукових засобів, які використовує наша компанія, оприлюдненню не підлягає.

Отже, «як?», «Чому?», «Якщо?». Відповідаємо на основні питання.

«Якщо прослуховують Президента і Прем’єр-міністра, яких обслуговують кращі фахівці, як ви можете захистити звичайних людей?»

Гучні скандали з прослуховуванням перших осіб країни виявили 2 основних речі:

  • «Кращі фахівці», які за родом служби повинні забезпечувати захист інформації можуть виявитися «слабкою ланкою».
  • Технічні засоби виявлення і блокування закладних пристроїв нічого не варті, якщо їх не використовують за призначенням, а посадові особи ігнорують встановлені правила підготовки і проведення конфіденційних переговорів.

Іншими словами, недбалість, легковажність і безвідповідальність – ось ймовірні причини того, що сталося.

Технічне оснащення і професійна підготовка наших фахівців навряд чи поступається рівню Державної служби охорони, яка «опікується» першими особами. Більш того, не пов’язані бюрократичними правилами, ми напевно випереджаємо їх в плані розширення тактичних прийомів рішення пошукових завдань.

«Які типи закладних пристроїв ви можете визначити, а які – ні?»

Ми гарантовано визначаємо наявність закладних пристроїв всіх відомих на сьогоднішній день типів в разі, якщо вони розміщені на об’єкті, що перевіряється:
– радіомікрофони, в т.ч. з автономним живленням, живленням від телефонної лінії, мережі 220В, дистанційним керуванням, автопуском, або з накопиченням інформації.
– пристрої перехоплення телефонних переговорів з підключенням до телефонної лінії, або з безпосереднім розміщенням в телефонному апараті.

– відеосистеми різних типів для прихованої установки (як з модулем трансляції відеосигналу, так і з записом на автономний носій).

Пристрої дистанційного прослуховування (наприклад, лазерні мікрофони, або спеціалізовані комплекси контролю мобільного стільникового зв’язку) фізично не можуть бути виявлені через їхню відсутність на об’єкті. В даному випадку ми пропонуємо замовнику комплекс захисних організаційних і технічних заходів для протидії.

«Як ви можете гарантувати 100% виявлення?»

Ми дійсно гарантуємо виявлення закладних пристроїв всіх відомих на сьогоднішній день типів. Чому? Ми не використовуємо в нашій роботі побутові пошукові прилади, які можна придбати в інтернет-магазині. Пошук жучків за допомогою подібної техніки неефективний і можливий тільки у вузькому сегменті.

Гарантовано виявити закладні пристрої на стаціонарних об’єктах, або в транспорті дозволяє професійний багатофункціональний пошуковий комплекс, що використовується в нашій компанії, а також ряд допоміжних систем високого рівня. Важливу роль тут відіграють індивідуальні прийоми в рамках методики пошуку, розкриття яких ми зі зрозумілих причин не можемо собі дозволити.

«Неможливо виявити «сплячі жучки», якщо в момент перевірки вони не активні»

Помилка про те, що «сплячі жучки» неможливо виявити активно підтримується в різних медіа мережах. Більш того – ця теза свідомо розкручується. Насправді, що активний, що «сплячий» жучок є електронним пристроєм. Будь-який електронний пристрій можливо виявити і локалізувати за допомогою пошукових систем! Наприклад, сучасний нелінійний локатор, що входить в комплект професійного пошукового обладнання, при належній кваліфікації оператора дозволяє виявити будь-який електронний пристрій, в тому числі що знаходиться в пасивному стані. І хоча фахівці до цих пір не можуть досягти згоди в питаннях ефективності використання нелінійних локаторів, наша думка наступна: якісний локатор і передові методики пошуку ефективно визначать «сплячі» жучки, відсіявши при цьому хибні сигнали.

Окремі приклади найпростіших методик пошуку «сплячих» жучків.

  • Пошук GPS маячків, які встановлюють в автомобілях (активація по дистанційному запиту).
    Маячок спочатку знаходиться в режимі прийому. Передача інформації відбувається при його активації (запиту по мережі мобільного стільникового зв’язку). За запитом маячок передає власнику свої координати, переходячи після цього знову в режим прийому. Виробники даних пристроїв намагаються вселити всім думку про те, що маячок неможливо знайти, раз він не знаходиться в режимі передачі. Але це не так. Для примусового переведення маячка в режим випромінювання досить короткочасно включити систему блокування стільникового зв’язку, після чого маяк переходить в режим пошуку мережі і підключення до неї. Саме в цей момент він визначається пошуковими системами.
  • Пошук жучків, які не мають приймально-передавального модуля, працюючи автономно. Запис активується при наявності звуку в приміщенні, інформація пишеться на вбудований носій.
    Вважається, що даний тип пристроїв неможливо визначити, так як вони взагалі не передають інформацію в ефір. Але завдання вирішується за допомогою нелінійного локатора. Антена нелінійного локатора опромінює об’єкт для виявлення наявності електронних компонентів. Коли випромінюваний сигнал зустрічає на своєму шляху напівпровідникові елементи (діоди, транзистори і т.д.), він повертається на парних гармонійних частотних рівнях через нелінійну ВАХ напівпровідника. Однак частою проблемою є помилкові індикації, так як місця з’єднання або торкання двох різних металів, окислення (т.зв. МОМ елементи) також викликають гармонійні відгуки зондуючого сигналу через їх нелінійні характеристики. Ще одним завданням є відсікання безпечних електронних предметів, які знаходяться на об’єкті (електронні годинники, телефони і т.д). Не всі моделі нелінійних локаторів дозволяють це здійснити, в зв’язку з чим деякі фахівці вважають, що використання нелінійного локатора неефективне. Це не так.У сучасному нелінійному локаторі застосовується не тільки аналіз відбитого випромінювання з порівнянням другої і третьої гармонік, а й використовуються методики аудіо аналізу напівпровідникових з’єднань, такі, як “ефект загасання”. Все це, разом з індивідуальними підходами до методики пошуку дозволяє максимально виключити помилкові сигнали і визначити наявність закладки.

«Як ви знайдете прослушку в машині, якщо вона напхана електронікою, серед якої можна заховати все що завгодно?»

Безумовно, автомобіль є одним з складних об’єктів для проведення пошукових робіт. Наявність численних і різноманітних компонентів електронних систем в сучасних авто дійсно в значній мірі може ускладнити пошук. Проте, фахівцями нашої компанії, на основі знань про тактику застосування засобів зняття інформації в авто, впроваджуються деякі рішення, що дозволяють мінімізувати ймовірність помилкової оцінки. Зрозуміло, що ми залишаємо за собою право не публікувати деталі таких рішень.

Ми постаралися відповісти на найбільш часті і гострі питання, які задають нам відвідувачі сайту. Якщо залишилися питання без відповіді – телефонуйте, ми відкриті для спілкування.

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення