Оформити замовлення
Є питання?

Пошук жучків. Чому ми гарантуємо 100% виявлення прослушки?

10.05.2021
Публікації

Рекламні оголошення нашої компанії, в яких ми гарантуємо виявлення будь-яких типів закладних пристроїв іноді викликають сумніви у ряду читачів.

«Якщо прослуховують Президента і Прем’єр-міністра, яких обслуговують кращі фахівці, як ви можете захистити звичайних людей?», «Як ви можете гарантувати 100% виявлення “жучків”?», «Неможливо виявити« сплячі жучки », якщо в момент перевірки вони не активні» , «Як ви знайдете прослушку в машині, якщо вона напхана електронікою, серед якої можна заховати все що завгодно?», ….

Ми вирішили зробити добірку з найбільш поширених скептиками питань, відповівши на них. Частково ми розкриємо доступні в середовищі фахівців відомості про деякі методи пошуку закладних пристроїв. Але слід врахувати, що закрита інформація про індивідуальну методику перевірок і перелік пошукових засобів, які використовує наша компанія, оприлюдненню не підлягає.

Отже, «як?», «Чому?», «Якщо?». Відповідаємо на основні питання.

«Якщо прослуховують Президента і Прем’єр-міністра, яких обслуговують кращі фахівці, як ви можете захистити звичайних людей?»

Гучні скандали з прослуховуванням перших осіб країни виявили 2 основних речі:

  • «Кращі фахівці», які за родом служби повинні забезпечувати захист інформації можуть виявитися «слабкою ланкою».
  • Технічні засоби виявлення і блокування закладних пристроїв нічого не варті, якщо їх не використовують за призначенням, а посадові особи ігнорують встановлені правила підготовки і проведення конфіденційних переговорів.

Іншими словами, недбалість, легковажність і безвідповідальність – ось ймовірні причини того, що сталося.

Технічне оснащення і професійна підготовка наших фахівців навряд чи поступається рівню Державної служби охорони, яка «опікується» першими особами. Більш того, не пов’язані бюрократичними правилами, ми напевно випереджаємо їх в плані розширення тактичних прийомів рішення пошукових завдань.

«Які типи закладних пристроїв ви можете визначити, а які – ні?»

Ми гарантовано визначаємо наявність закладних пристроїв всіх відомих на сьогоднішній день типів в разі, якщо вони розміщені на об’єкті, що перевіряється:
– радіомікрофони, в т.ч. з автономним живленням, живленням від телефонної лінії, мережі 220В, дистанційним керуванням, автопуском, або з накопиченням інформації.
– пристрої перехоплення телефонних переговорів з підключенням до телефонної лінії, або з безпосереднім розміщенням в телефонному апараті.

– відеосистеми різних типів для прихованої установки (як з модулем трансляції відеосигналу, так і з записом на автономний носій).

Пристрої дистанційного прослуховування (наприклад, лазерні мікрофони, або спеціалізовані комплекси контролю мобільного стільникового зв’язку) фізично не можуть бути виявлені через їхню відсутність на об’єкті. В даному випадку ми пропонуємо замовнику комплекс захисних організаційних і технічних заходів для протидії.

«Як ви можете гарантувати 100% виявлення?»

Ми дійсно гарантуємо виявлення закладних пристроїв всіх відомих на сьогоднішній день типів. Чому? Ми не використовуємо в нашій роботі побутові пошукові прилади, які можна придбати в інтернет-магазині. Пошук жучків за допомогою подібної техніки неефективний і можливий тільки у вузькому сегменті.

Гарантовано виявити закладні пристрої на стаціонарних об’єктах, або в транспорті дозволяє професійний багатофункціональний пошуковий комплекс, що використовується в нашій компанії, а також ряд допоміжних систем високого рівня. Важливу роль тут відіграють індивідуальні прийоми в рамках методики пошуку, розкриття яких ми зі зрозумілих причин не можемо собі дозволити.

«Неможливо виявити «сплячі жучки», якщо в момент перевірки вони не активні»

Помилка про те, що «сплячі жучки» неможливо виявити активно підтримується в різних медіа мережах. Більш того – ця теза свідомо розкручується. Насправді, що активний, що «сплячий» жучок є електронним пристроєм. Будь-який електронний пристрій можливо виявити і локалізувати за допомогою пошукових систем! Наприклад, сучасний нелінійний локатор, що входить в комплект професійного пошукового обладнання, при належній кваліфікації оператора дозволяє виявити будь-який електронний пристрій, в тому числі що знаходиться в пасивному стані. І хоча фахівці до цих пір не можуть досягти згоди в питаннях ефективності використання нелінійних локаторів, наша думка наступна: якісний локатор і передові методики пошуку ефективно визначать «сплячі» жучки, відсіявши при цьому хибні сигнали.

Окремі приклади найпростіших методик пошуку «сплячих» жучків.

  • Пошук GPS маячків, які встановлюють в автомобілях (активація по дистанційному запиту).
    Маячок спочатку знаходиться в режимі прийому. Передача інформації відбувається при його активації (запиту по мережі мобільного стільникового зв’язку). За запитом маячок передає власнику свої координати, переходячи після цього знову в режим прийому. Виробники даних пристроїв намагаються вселити всім думку про те, що маячок неможливо знайти, раз він не знаходиться в режимі передачі. Але це не так. Для примусового переведення маячка в режим випромінювання досить короткочасно включити систему блокування стільникового зв’язку, після чого маяк переходить в режим пошуку мережі і підключення до неї. Саме в цей момент він визначається пошуковими системами.
  • Пошук жучків, які не мають приймально-передавального модуля, працюючи автономно. Запис активується при наявності звуку в приміщенні, інформація пишеться на вбудований носій.
    Вважається, що даний тип пристроїв неможливо визначити, так як вони взагалі не передають інформацію в ефір. Але завдання вирішується за допомогою нелінійного локатора. Антена нелінійного локатора опромінює об’єкт для виявлення наявності електронних компонентів. Коли випромінюваний сигнал зустрічає на своєму шляху напівпровідникові елементи (діоди, транзистори і т.д.), він повертається на парних гармонійних частотних рівнях через нелінійну ВАХ напівпровідника. Однак частою проблемою є помилкові індикації, так як місця з’єднання або торкання двох різних металів, окислення (т.зв. МОМ елементи) також викликають гармонійні відгуки зондуючого сигналу через їх нелінійні характеристики. Ще одним завданням є відсікання безпечних електронних предметів, які знаходяться на об’єкті (електронні годинники, телефони і т.д). Не всі моделі нелінійних локаторів дозволяють це здійснити, в зв’язку з чим деякі фахівці вважають, що використання нелінійного локатора неефективне. Це не так.У сучасному нелінійному локаторі застосовується не тільки аналіз відбитого випромінювання з порівнянням другої і третьої гармонік, а й використовуються методики аудіо аналізу напівпровідникових з’єднань, такі, як “ефект загасання”. Все це, разом з індивідуальними підходами до методики пошуку дозволяє максимально виключити помилкові сигнали і визначити наявність закладки.

«Як ви знайдете прослушку в машині, якщо вона напхана електронікою, серед якої можна заховати все що завгодно?»

Безумовно, автомобіль є одним з складних об’єктів для проведення пошукових робіт. Наявність численних і різноманітних компонентів електронних систем в сучасних авто дійсно в значній мірі може ускладнити пошук. Проте, фахівцями нашої компанії, на основі знань про тактику застосування засобів зняття інформації в авто, впроваджуються деякі рішення, що дозволяють мінімізувати ймовірність помилкової оцінки. Зрозуміло, що ми залишаємо за собою право не публікувати деталі таких рішень.

Ми постаралися відповісти на найбільш часті і гострі питання, які задають нам відвідувачі сайту. Якщо залишилися питання без відповіді – телефонуйте, ми відкриті для спілкування.

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”