Оформити замовлення
Є питання?

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції"

23.11.2021
Новини
Фейкове детективне агентство

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової “детективної агенції”, яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п’ятницю, 19 листопада.

“Викрито та припинено діяльність так званої “детективної агенції”, організованої колишнім правоохоронцем, яка здійснювала протиправне стеження за громадянами з використанням спеціальних технічних засобів отримання інформації. До протиправної діяльності організатор – колишній правоохоронець – залучив своїх знайомих. За даними слідства, агентство функціонувало більше двох років і надавало послуги як фізичним особам, так і представникам бізнесу”, – йдеться у повідомленні.

За версією слідства, приватні детективи пропонували платні послуги стеження людей та телефонних розмов. Також вони на замовлення встановлювали прослуховування та відеоспостереження в офісах та салонах авто.

Ціни відрізнялися від 200 доларів за спостереження за маршрутом людини протягом однієї години до 1000 доларів за встановлення техніки для спостереження.

Керівника “агентства” затримали під час отримання 1350 доларів оплати за свої послуги від клієнта та передачі незаконно отриманої інформації. Його офіс обшукали правоохоронці, вилучивши телефони, комп’ютери та спеціальну техніку, які містять зібрані дані для клієнтів.

Організатору схеми повідомили про підозру у скоєнні злочину за статтею про незаконне опромінення, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації (ч.2 ст.359 КК України). Йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Стаття підготовлена за матеріалами інтернет-ресурсу https://ua.korrespondent.net/

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Схема установки микрофона со звуководом во внешнюю стену посольства
07.10.2021
Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки

Напівпровідникова радіореволюція та її наслідки