Оформити замовлення
Є питання?

ДБР виявило приховані відеокамери в вентиляції роздягалень спортклубу

07.05.2021
Новини

ДБР виявило приховані камери в вентиляції роздягалень спортклубу “5 ЕЛЕМЕНТ”, який пов’язують з Порошенком.

Слідчі під час обшуків в спортивному клубі “5 елемент” на столичній Оболоні виявили лінзи відеокамер, вмонтовані в елементи вентиляції та сигналізації, які були розміщені в роздягальнях.
Про це повідомили в прес-службі ДБР.

“Під час детального огляду елементів вентиляції та сигналізації встановлено, що в них вмонтовані лінзи відеокамер і приєднані до мережевого кабелю”, – йдеться в повідомленні.
За фактом виявлення предметів, що мають ознаки спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, які на час вилучення можливо знаходилися в робочому стані, зареєстровано кримінальне провадження (ч.1 ст. 359 Кримінального кодексу України).

За матеріалами новинного ресурсу TCH.ua

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”