Оформити замовлення
Є питання?

Фактично кожен олігарх має свою міні-спецслужбу

07.05.2021
Новини

Рябошапка про прослуховування Гончарука:

Це дійсно питання національної безпеки, тому що якщо прослуховують керівника уряду, то ми розуміємо, що ті, хто це робить, можуть отримати доступ до інформації, розголошення якої складе серйозну проблему для країни.

По суті це означає можливість прослуховувати будь-кого, в тому числі і главу держави.

Згадаймо 2001 рік – тоді це привело до дестабілізації ситуації в Україні,  іміджевих втрат країни на міжнародній арені.

Зараз ситуація майже неконтрольована: багато приватних структур мають можливість прослуховувати кого завгодно, працюють такі собі міні-спецслужби. Кожна людина, яка має достатньо грошей, може собі це дозволити, фактично кожен олігарх має свою міні-спецслужбу “.

Деталі: За його словами, цю ситуацію потрібно врегулювати на загальнодержавному рівні.

Зокрема, на нараді з президентом Володимиром Зеленським Рябошапка запропонував “врегулювати це питання на нормативному рівні”: “Мова йде і про доступ до ринку спеціальних пристроїв, і про посилення державного контролю за такими речами”.

Генпрокурор хоче заборонити незаконне прослуховування і притягнути до відповідальності тих, хто цим займається.

Рябошапка розповів, що зазвичай ті, хто працює в таких приватних структурах, раніше працювали в спецслужбах і в правоохоронних органах, тому вони прекрасно розуміють, як працює зовнішнє спостереження, як знімати інформацію.

Щодо прослуховування прем’єра, генпрокурор зазначив, що результатів розслідування немає, хоча президент дав два тижні для того, щоб встановити, як це сталося.

Термін, який дав Зеленський силовикам, закінчується 31 січня.

news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”