Оформити замовлення
Є питання?

Прослушка своїми руками. Черговий приклад з нашої практики.

07.05.2021
Новини
Прослушка своїми руками – не теоретичний плід фантазії нудьгуючого радіоаматора. Це цілком надійне, працездатне і недороге рішення, яке може призвести до досить відчутних наслідків. Все частіше в нашій практиці ми стикаємося з пристроями для прослуховування приміщень, зібраними кустарним способом.
Чергова знахідка фахівців ІАЦ «Життєвий простір» була розташована в житловому приміщенні. Недорога модель уже вживаного мобільного телефону, попередньо встановлена ​​програма і виносний мікрофон – все що знадобилося зловмисникам для організації прослуховування. Пристрій розмістили за декоративною панеллю радіатора опалення. Доступність приміщення для широкого кола осіб дозволяла періодично робити заміну акумуляторної батареї по мірі її розряду.
Прослушка2
Прослушка3 Прослушка4
Інформаційно-аналітичний центр «Життєвий простір» надає професійні послуги з виявлення прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер, інших засобів контролю і знімання інформації. Будемо раді допомогти вам.
news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення