Оформити замовлення
Є питання?

Прослушка своїми руками. Черговий приклад з нашої практики.

07.05.2021
Новини
Прослушка своїми руками – не теоретичний плід фантазії нудьгуючого радіоаматора. Це цілком надійне, працездатне і недороге рішення, яке може призвести до досить відчутних наслідків. Все частіше в нашій практиці ми стикаємося з пристроями для прослуховування приміщень, зібраними кустарним способом.
Чергова знахідка фахівців ІАЦ «Життєвий простір» була розташована в житловому приміщенні. Недорога модель уже вживаного мобільного телефону, попередньо встановлена ​​програма і виносний мікрофон – все що знадобилося зловмисникам для організації прослуховування. Пристрій розмістили за декоративною панеллю радіатора опалення. Доступність приміщення для широкого кола осіб дозволяла періодично робити заміну акумуляторної батареї по мірі її розряду.
Інформаційно-аналітичний центр «Життєвий простір» надає професійні послуги з виявлення прослуховуючих пристроїв, прихованих відеокамер, інших засобів контролю і знімання інформації. Будемо раді допомогти вам.
news
Читайте також
10.05.2021
Публікації
Промислове шпигунство. Міфи і реальність.

Більшість людей чули про таке поняття як промислове шпигунство, але далеко не всі мають чітке уявлення про сутність даного явища, а тим більше про реальні загрози і наслідки його впливу

10.05.2021
Публікації
Як захистити телефон від прослуховування. Прості правила.

Без телефону неможливо уявити життя сучасної людини. Телефон перестав бути звичайним засобом зв’язку

10.05.2021
Публікації
Як захистити себе від прослуховування? Рекомендації.

Згідно зі статтею 32 Конституції України “… не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”