Оформити замовлення
Є питання?

Пошук і виявлення «жучків». Міфи про нашу діяльність

10.05.2021
Публікації

Прийнято вважати, що послуга з виявлення «жучків» є напівтаємною, рідкісною, ексклюзивною, недоступною для звичайних людей. За 2,5 року нашої діяльності ми зіткнулися з тим, що більшість просто не знає про те, що це такий же вид господарської діяльності, як і всі інші.

У зв’язку з відсутністю у населення знань з цієї тематики, ми часто стикаємося в наших соціальних мережах з коментарями на кшталт «це незаконно. ви не маєте права проводити перевірки» або «якщо не знайдете, так свою поставите прослушку обов’язково»,«тут перевіряємо і тут же встановлюємо» і т.д. Більш того, ми також отримуємо дзвінки з проханнями встановити прослуховуючі пристрої або приховані відеокамери комусь.

У своїй статті ми б хотіли розвінчати всі міфи, які переслідують цей вид діяльності.

Міф №1. Займатися пошуком і виявленням прослуховуючих пристроїв незаконно

Перше і найважливіше – діяльність з виявлення закладних пристроїв є ліцензованою на території України (п. 8 ч. 1 ст. 7 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” від 02.03.2015г. № 222-VIII).

Так що дозвіл на пошук прослуховування може отримати будь-яке підприємство, яке відповідає вимогам, встановленим уповноваженим органом. До речі, регулятором у зазначеній сфері є Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Виникає логічне запитання, які вимоги закону повинна дотримати компанія, щоб отримати ліцензію?

Ліцензування передбачає наявність 3-х компонент:

  • навчання та сертифікація співробітників, які мають профільну освіту;
  • набір обладнання, визначеного регулятором;
  • розроблена методика пошуку закладних пристроїв.

Наша компанія отримала необхідну ліцензію на підставі Наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 27.07.2018г. № 452. ТОВ «ІАЦ «Життєвий простір» під номером 136 в списку суб’єктів господарювання.

Міф №2. Компанії по виявленню закладних пристроїв мають також право їх встановлювати

Ми ще раз підкреслюємо, що установка засобів контролю і знімання інформації є незаконною для приватних компаній. Прослуховуючі пристрої можуть встановлювати тільки уповноважені державні органи за наявності передбачених законодавством України санкцій.

Міф №3. При проведенні перевірки фахівець може впровадити Вам пристрій знімання інформації

Ні для кого не секрет, що наш вид бізнесу (як і багато інших) будується на довірі. Ми розуміємо, що рішення впустити незнайомого фахівця в свій особистий простір – будинок, квартиру, офіс, кабінет, автомобіль – і бути впевненим в якості виконаної роботи не завжди так просто дається клієнту. Саме тому ми дуже цінуємо довіру і робимо все можливе, щоб клієнт не просто залишився задоволений, але і міг спокійно рекомендувати нашу компанію своїм друзям і знайомим.

На ринку надання послуг з перевірки приміщень та автомобілів на наявність прослуховуючих пристроїв ми вже 2,5 року. За цей час нашими клієнтами стали різні підприємства державного сектора, а також представники бізнесу. Ми все частіше помічаємо, що нові клієнти звертаються до нас за рекомендацією тих, хто вже скористався нашими послугами. Крім того, багато клієнтів звертаються до нас повторно або переходять на програму постійного обслуговування. На наш погляд, це свідчить про високий рівень лояльності і довіри до нашої компанії.

Крім того факту, що від сарафанного радіо безпосередньо залежить кількість нашої роботи, ми також нагадуємо, що є ліцензійною компанією і абсолютно не зацікавлені в тому, щоб цю ліцензію втратити через недобросовісну діяльності.
Отже, Доброчесність, чесність і відкритість – наші основні принципи ведення бізнесу, а побудова тривалих і довірчих відносин з клієнтами – першорядне завдання.
Довіряйте питання конфіденційності Ваших розмов, дій і пересувань професіоналам!

news
Читайте також
Харківський депутат виявив у машині прослуховування
29.11.2021
Новини
Харківський депутат виявив у машині прослуховування

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців.

Фейкове детективне агентство
23.11.2021
Новини
Фейкова детективна агенція два роки стежила за людьми

Правоохоронці припинили у Києві діяльність фейкової "детективної агенції", яку організував колишній правоохоронець. Про це повідомляють столична прокуратура та СБУ у п'ятницю, 19 листопада.

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення
01.11.2021
Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення

Проблеми інформаційної безпеки та їх вирішення