Життєвий простір

ТОВ "ІАЦ "ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР"

ТОВ "ІАЦ "ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР"

ПЕРЕВІРКА НА ПРОСЛУХОВУВАННЯ,
ТРЕКЕРИ, ПРИХОВАНІ ВІДЕОКАМЕРИ

Як виглядає прослушка. Приховані мікрофони.

Промислові зразки прихованих прослуховуючих пристроїв.

прихований мікрофон

У даній статті ми знайомимо читача з окремими зразками систем прихованого запису і передачі аудіоінформації. Більшість зразків заборонені до реалізації в нашій країні, але це не є перешкодою для їх поширення напівлегальними інтернет-магазинами. Як результат, наш ринок наповнений подібними пристроями. Знання зовнішнього вигляду і основних характеристик, можливо, буде корисним для вас у різних ситуаціях.

Як і в попередній статті, присвяченій системам прихованого відеоспостереження, ми розповімо про промислові зразки прослушки, що доступна у вільному продажу в багатьох країнах світу. Подібні зразки нерідко бувають виявлені фахівцями нашої компанії при наданні послуги пошуку прослуховування в офісах, квартирах, автомобілях наших клієнтів. Системи зовнішнього дистанційного прослуховування, а також професійні пристрої, які виготовляють виключно для спецслужб в даному матеріалі не розглядаються.

Побутові пристрої з вбудованою прослуховуванням

Мережевий фільтр

прихований мікрофон у подовжувачі

Що може бути більш поширеним в господарстві, ніж звичайний подовжувач електроживлення? Але використання подібної моделі загрожує неприємними наслідками. У подовжувачів вбудований мікрофон з GSM-модулем. Дистанційне керування за допомогою смартфона, голосова активація, неможливість розібрати за допомогою звичайної викрутки, повна функціональність.

Штепсельна розетка

Система прослуховування прихована у штепсельній розетці. Передавальний модуль працює на радіочастоті від 350 до 450 МГц. Розроблено для роботи в місцях, де використання GSM-пристроїв ускладнене. Дальність передачі до 700 метрів на відкритому просторі і до 300 метрів в звичайному будинку з цегляними стінами.

Пожежний сповіщувач

Мікрофон вбудований у пожежний сповіщувач. У різних модифікаціях можуть, також, розміщуватися приховані відеокамери. GSM-модуль, голосова активація, активація по дзвінку, 2 батареї ємністю 5400 мАг.

До 180 днів в режимі очікування при роботі від акумуляторної батареї. При підключенні зовнішнього джерела живлення (до системи сигналізації) час роботи – не обмежений.

Електрична розетка

розетка з мікрофоном

Мікрофон з передавальним пристроєм вбудований в електричну розетку. Вбудований GSM-модуль, функція виявлення шуму, вбудоване резервне живлення дозволяє працювати навіть під час відключення електроенергії.

Комп’ютерна миша

мишка з мікрофоном

Мікрофон з передавальним пристроєм вбудований в комп’ютерну мишу.
Чутливість мікрофона – до 5 м.
Вбудований GSM-модуль. Електроживлення – порт USB (від комп’ютера).

Освіжувач повітря

освіжувач з мікрофоном

Прихований прослуховуючий пристрій, замаскований в освіжувач повітря.
Великий радіус дії мікрофона: 10-12 м
Час автономної роботи від акумуляторної батареї – до 5 днів.
Відстань передачі звуку – до 500 м.

Представлені зразки – лише невелика частина промислових варіантів камуфлювання прослуховуючих пристроїв. Крім готових рішень, виробниками пропонуються різні комплекти для індивідуальної установки. Мініатюрні мікрофони з передавальними пристроями можуть бути вбудовані в найрізноманітніші предмети інтер’єру та домашнього вжитку. Середні розміри таких комплектів не перевищують розмірів половини сірникової коробки, що дає широке поле для творчості.

Комплекти для індивідуальної установки

комплект з мікрофном 1
комплект з мікрофоном 2

Портативні диктофони

Окремою групою представлені закамуфльовані під різні предмети портативні пристрої запису (диктофони). Різноманітність предметів камуфляжу величезне, але найбільш поширені ті, які звичні в нашому оточенні: ручки, флешки, запальнички та інші подібні предмети.
Усереднені характеристики:
Запис в один клік, активація голосом, високі характеристики якості звукозапису, формат файлу MP3, прихований режим (відсутність індикації), від 100 до 200 годин безперервного запису, до 30 діб – в режимі очікування.
Повна функціональність предмета в який вбудовується пристрій запису.

Ключ автомобіля

ключ з диктофоном

Запальничка

запальничка з диктофоном

Флеш-накопичувач

флеш-накопичувач з диктофоном

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.